Chastity - Fury Warrior PŘIJAT

Goto down

Chastity - Fury Warrior PŘIJAT

Příspěvek  Messy za Mon Nov 28, 2011 5:40 pm

Nick: Chastity

Level: 70

Zaměření(PvP/PvE): PVE only

Class: Fuy Warrior

Jaké máš zkušenosti s touto class?: WoW hraji asi 4 - 5 let dohromady z toho jsem delal asi 3 roky CL Warrioru a 1 - 2 roky RL, takze doufam ze bohate

Talenty:
kód:
http://vipdb.blackbone.cz/module/talents/talents.html?en&warrior&330050013020000000000000505000550501205311510000000000000000000000

Staty: hit rating 174, crit chance 31,74%, AP 1883

Zkušenosti v dungeonech/raidech: Mam pobehane cele TBC az po SwP z offiku

Jak dlouho hraješ WoW: 4 - 5 let

Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): vetsinu epic itemu co pada v t4 instancich, belt za vortexy, zbrane z BS, ramena z Hydrosse

Clicker/binder? vetsinu spellu mam nabindovanych bud na klavesnici nebo na tlacitkach na mysi

Screen UI (vloz do "code")
kód:
http://imageshack.us/photo/my-images/215/wowscrnshot112811183436.jpg/

Addony, které používáš v raidu
Omen2, DBM, Xpearl

Předcházejicí guilda/y: TAP

Důvod odchodu z předcházející guildy: Par lidi z vedeni uz nebavilo zacinat porad od zacatku, protoze vetsina lidi koncila a dobirat to porad neni nic jednoducheho, tak jsem se rozhodl jit k vam, kde doufam je stabilni grupa na progress

[Real Informace]
Věk: 22
Znáš někoho z Exalted?: urcite se nekdo najde z hlavy fakt nevim
Pár věcí o sobě (všechno co Tě napadne, v tomto případě více znamená více): Jsem studentem 2 rocniku na VSB-TU Ostrava, bohuzel chodim i do prace takze mam urcite omezeni na hrani, ale neni to nic sloziteho. Chtel bych se konecne zaradit do kolektivu, co nema problem slozi raidy a protoze guildu znam uz z prodchoziho TBC serveru a znam ji i z Wotlk serveru, tak o ni mam uz urcity prehled a vim, ze je tvorena dobrym kolektivem, ktery si jde za svymi cily a ja bych se chtel stat jeho soucasti.

Messy

Poèet pøíspìvkù : 53

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: