ExaltedTBC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chippers - Fury Warrior NEPŘIJAT

3 posters

Goto down

Chippers - Fury Warrior NEPŘIJAT Empty Chippers - Fury Warrior NEPŘIJAT

Příspěvek  chippers Thu Jan 12, 2012 8:49 am

Ingame nick:Chippers
Class:warrior
Talenty:fury podle potreby si build menim standardne pouzivam 17-44...
Equip (kolik a jakych T-cek, pomer zelenek, rare a epix veci):epic/rare ..prevazne epic az na par veci
Staty (HP,def, sd, bh, atd podle specky):1920 ap 24% crit....
Pre-questy (KZ, SSC, TK, Hyjal, BT):kz ssc tk hotov hyjal 1/2 na bt pracuji
Profese:full mining a bs....
Zkušenost s WoW : hraju cca 3-4 roky zacinal sem na tbc asi 2 a pul roku ... davali sme ssc tk za bt az po illidana... pak nejaky rok a pul ciste zkusenost s wotlk ve fury kde sem chodil vse .... taktiky jsem si zde pripomnel vcelku co si nepamatuji neni problem se podivat na net...
Addony : DBM omen xpearl atd...
Věk:21
Doba Online (kdy a dokdy):tezke urcit vzhledem k tomu ze delam 12ky coz znamena 4dny v praci 4 dny doma...nerikam ze budu online 10 hodin denne ale jsem pomerne casto online v dobu raidu si cas najdu pokud zrovna nebudu v praci
Předchozí G a důvod odchodu:guards of dark .... jak jsem rekl omezuje me cas pokud jdu raid po praci tak toho casu na nej extra tolik nemam a davat grulla 2 hodiny a maga hodinu a pul mi prijde jako uplny progres...navic vedeni god mi nesedi... jejich zbytecne rady a prehnana aktivita mi prijde uboha.. rad si poradit necham ale ne od nekoho kdo to nikdy nehral Very Happy
Proč právě exalted:exalted mi prijde celkove vpohode...nevidel sem zadny spam worldu...lidi maji eq co sem mel moznost videt a na world raidech mi prisli zkuseni...
Čím můžeš přispět G:aktivitou svou znalosti class
Libovolný dodatek:vemte si me Very Happy

chippers

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 12. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Chippers - Fury Warrior NEPŘIJAT Empty Re: Chippers - Fury Warrior NEPŘIJAT

Příspěvek  Zii Thu Jan 12, 2012 9:21 am

No nwm nwm. Máš čas Po-Čt a Ne 20:00-23:00. Za druhé máme teď vcelku dost warů.Nic proti tobě, ale díky personalice si myslím, že tu nepochodíš.(Můžu se ale mílit Very Happy:D)
Zii
Zii

Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 15. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Chippers - Fury Warrior NEPŘIJAT Empty Re: Chippers - Fury Warrior NEPŘIJAT

Příspěvek  chippers Thu Jan 12, 2012 9:33 am

mam cas Very Happy stridaj se mi dny .....

chippers

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 12. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Chippers - Fury Warrior NEPŘIJAT Empty Re: Chippers - Fury Warrior NEPŘIJAT

Příspěvek  Zekusin Thu Jan 12, 2012 5:55 pm

Ahoj. Přihláška dobrá, ale... Momentálně máme dva fury warriory, dva protect a jednoho fury/protect podle potřeby. Všichni velice aktivní. To mi přijde jako dostatečný počet charů na obsazování raidu. Během pár dní zjistím jestli někdo nebude mít v blízké budoucnosti zkouškové, pracovní či jiné povinnosti. Možná, že jednoho bychom v tom případě ještě pobrat mohli, ale musím to lépe vykoumat. Byla by škoda aby se pak půlka lidí zase do raidu nedostala.

Během víkendu tu bude určitě už odpověď.

Zekusin

Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 12. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Chippers - Fury Warrior NEPŘIJAT Empty Re: Chippers - Fury Warrior NEPŘIJAT

Příspěvek  chippers Mon Jan 16, 2012 5:28 am

oukey

chippers

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 12. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Chippers - Fury Warrior NEPŘIJAT Empty Re: Chippers - Fury Warrior NEPŘIJAT

Příspěvek  Zekusin Mon Jan 16, 2012 8:06 pm

Omlouvám se za zpoždění s odpovědí.
Zjistil jsem situaci na příštích několik týdnů a všichni nejen warrioři plánují být minimálně stejně aktivní jako doposud. Takže vzhledem k tomu, že víc melee do raidu prostě nenacpeme jsem se rozhodl pro verdikt NEPŘIJAT.
Přeji hodně štěstí.

Zekusin

Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 12. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Chippers - Fury Warrior NEPŘIJAT Empty Re: Chippers - Fury Warrior NEPŘIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru