ExaltedTBC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Giraud - prot war - PRIJAT

4 posters

Goto down

Giraud - prot war - PRIJAT Empty Giraud - prot war - PRIJAT

Příspěvek  ostrawar Fri Mar 02, 2012 4:58 pm

[TBC Exalted]
Nick: giraud
Level: 70
Zaměření(PvP/PvE): pve/pve
Class: warrior
Jaké máš zkušenosti s touto class?: velké

Talenty: protection / pve arms
Staty: def cap, eq na urovni karazanu
Zkušenosti v dungeonech/raidech: celé tbc
Jak dlouho hraješ WoW: 5 let
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): z hero dungu, karazanu a něco málo z raidů
Clicker/binder? bindy macra
Screen UI (vloz do "code") https://2img.net/r/ihimg/f/822/wowscrnshot080611172410.jpg/
Addony, které používáš v raidu omen, dbm

Předcházejicí guilda/y: exalted, forsaken
Důvod odchodu z předcházející guildy: rozpad

[Real Informace]
Věk: 24
Znáš někoho z Exalted?: tasik, anička, pepa
Pár věcí o sobě (všechno co Tě napadne, v tomto případě více znamená více): rad bych si zahral s lidma ktere znam, a mam rad tbc ... jsem nekonfliktni hraju hru pro zabavu a pohodu, o eq se nehadam ale jestli neco padne rad si vezmu.



ostrawar

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 02. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Giraud - prot war - PRIJAT Empty Re: Giraud - prot war - PRIJAT

Příspěvek  Tasik Fri Mar 02, 2012 5:44 pm

Zdarek.

Jak je to s Tvou aktivitou ted? Delis cas ingame mezi offi, phobos a ares, nebo uprednostnujes nejaky konkretni server? O raidy se pokousime kazdy den krom patku a soboty - obvykle mezi 20. a 23. hodinou. Jak jsi na tom s preq? SSC by mel byt ode dneska zrusen, ale do Oka a do BT je stale potrebny.


Tasik

Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 09. 08. 11
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Giraud - prot war - PRIJAT Empty Re: Giraud - prot war - PRIJAT

Příspěvek  Zii Fri Mar 02, 2012 5:57 pm

Starej exaltak podle toho co jsme hodili řeč pokud ma před q ja su pro
Zii
Zii

Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 15. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Giraud - prot war - PRIJAT Empty Re: Giraud - prot war - PRIJAT

Příspěvek  Tasik Fri Mar 02, 2012 6:03 pm

Jo Zii, jenze Radek je taky clovek, ktery zalozil guildu tesne po zalozeni Aresu, nabral do ni vsechny zname z Phobu a ze starsich serveru a kdyz neexpili podle jeho predstav a nebyl schopen prvni tyden po otevreni serveru jit Kara tak predal GuMa bratrankovi a odesel do FSK. Proto se ptam jak je na tom s casem a aktivitou na tomto serveru.

Prot wara potrebujem a Radek opravdu vi jak to hrat, jen potrebuji znat to, jakym zpusobem se charu tady na Aresu chce venovat - tot vse.

Tasik

Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 09. 08. 11
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Giraud - prot war - PRIJAT Empty Re: Giraud - prot war - PRIJAT

Příspěvek  ostrawar Fri Mar 02, 2012 6:11 pm

Tasik napsal:Zdarek.

Jak je to s Tvou aktivitou ted? Delis cas ingame mezi offi, phobos a ares, nebo uprednostnujes nejaky konkretni server? O raidy se pokousime kazdy den krom patku a soboty - obvykle mezi 20. a 23. hodinou. Jak jsi na tom s preq? SSC by mel byt ode dneska zrusen, ale do Oka a do BT je stale potrebny.


tak na ofi uz nejsu, a phobos mi raidove nevyhovuje protoze mam behem tydne treninky a domu chodim pred osmou tzn ze raid time zde mi vyhovuje, na preq mi chybi uz jen posledni casti a neni problme je dodelat ... jinak s tou gildou na zacatku to bylo jinak, puvodne byl gum oiskin ktery mi sliboval ze bude hrat jen ten zacatek nejak prospal a pak mi to hodil na ramena ... a ja opravud lidrovat gildu nikdy nebudu, chodim si zahrat a spolecenske veci kolem vedeni gildy byly na me moc.

ostrawar

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 02. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Giraud - prot war - PRIJAT Empty Re: Giraud - prot war - PRIJAT

Příspěvek  Tasik Fri Mar 02, 2012 6:13 pm

V tom pripade nevidim problem - do pul hodiny jsem online tak mi pak napis - ML a GL sice mame ID a na T5 raidy taky, takze Ti s preq muzeme pomoci az pristi IDcko, ale aspon poznas lidi a myslim, ze pres den se nejake to hero jeste chodi....

Tasik

Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 09. 08. 11
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Giraud - prot war - PRIJAT Empty Re: Giraud - prot war - PRIJAT

Příspěvek  Budishka Fri Mar 02, 2012 6:18 pm

tak za mňa jedno veľké PRO
je to hráč vysokých kvalít, s ktorým máme spoločnú značnú časť wow histórie a mal by byť súčasťou, ak má záujem s nami opäť hrať Smile
Vitaj späť !
Budishka
Budishka

Poèet pøíspìvkù : 69
Join date : 07. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Giraud - prot war - PRIJAT Empty Re: Giraud - prot war - PRIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru