Tiga - Priest - 70 lvl PŘIJAT

Goto down

Tiga - Priest - 70 lvl PŘIJAT

Příspěvek  tige za Tue Mar 13, 2012 8:36 pm

[TBC Exalted]
Nick: Tiga

Level: 70

Zaměření(PvP/PvE): Primarne PvE, sekundarne PvP ve volne chvili

Class: Priest

Jaké máš zkušenosti s touto class?: 6 let s prestavkami hrani za priesta od vanilly po cataclysm

Odtud to bude trosku slozitejsi, muzu totiz nabidnout jak sluzby healera, tak sluzby shadow

Talenty: Talenty je tezke rici, je to podle toho co budete ocekavat, jak jiz od dmg tak od healu

Talenty na shadow - http://wow243.gamestool.net/priestt.php?5002300130000000000000000000000000000000000053230510250103051551
Talenty na heal ( byl jsem zvykly disco - spirit / holy priesta ktery mel spirit na podpuru pro castery ) - http://wow243.gamestool.net/priestt.php?5012300130505120000000035051030300150520000000000000000000000000

Staty: Prestal jsem hrat s osobnich duvodu pred cca 7 mesici - postavu jsem zanechal v shadow equipu prevazne na pvp a holy equipu na pvp. 10k hp / 8,5k many shadow / 850 spell dmg bonus // 7-8k hp / 10k many v healu / 1350 bonus heal.

Zkušenosti v dungeonech/raidech: Tbc znam taktiky na t4 dungy / z t5 neco malo + ZA, ale neni problem se vse doucit, jsem chapavy a ucenlivy.

Jak dlouho hraješ WoW: 6 let s prestavkama

Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): equip shadow - vetsinou pvp - pve veci tvori staff z terroka a par doplnku. equip na heal - karazan mace + off hand a epic wristy, belt, boty, 2x trinket + helm z engeneeringu.

Clicker/binder? bindy ( q e r t g f v c x y \ ; 1 2 3 4 5 f1 f2 f3 f4 + 3 tlacitka ma mysi )

Screen UI (vloz do "code") https://redcdn.net/ihimg/photo/my-images/705/46371286.jpg/

Addony, které používáš v raidu omen / xpearl + prislusny program na body ( epgp, dkp )

Předcházejicí guilda/y: Prestal jsem hrat kdyz jsem byl v Ruzovych turboveverkach, na twinstaru jsem jeste pusobil na wotlk v guilde Cerna ruka

Důvod odchodu z předcházející guildy: nebyl cas na hrani.

[Real Informace]

Věk: 23

Znáš někoho z Exalted?: Chastity, osobne

Pár věcí o sobě (všechno co Tě napadne, v tomto případě více znamená více): Jsem student ze zlina (ekonomie), takze ve stredu se raidu ucastnit nemuzu, mam hotovy titul bc. pokracuji v dalsim studiu. Beham, ve stredu chlastam.

tige

Poèet pøíspìvkù : 7

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Tiga - Priest - 70 lvl PŘIJAT

Příspěvek  Messy za Tue Mar 13, 2012 10:49 pm

Tigu bral bych te jako dalsiho schopneho hrace na raidu a videl bych te rad uvidime co na to brunix Wink za me PRO

Messy

Poèet pøíspìvkù : 53

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Messy za Tue Mar 13, 2012 11:00 pm

navic aktivita Divy je takova zajimava a Forsen tez neni na kazde raidu...

Messy

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sky Sky za Tue Mar 13, 2012 11:47 pm

Náký master of dmg by se nám hodil pokud znáš chastityho osobně tak si myslím že tam nákej vliv bude, asi radiace nebo něco takovýho.... ale to uvidíme v raidu za mě určitě PRO.
Jinak jak jsi na tom s preq?? tipuju že maximálně SSC možná OKO, a nevím jestli ti chastity říkal ale momentálně máme v plánu zkrz čas a aktivitu chodit pouze hyjal at nabereme aspon pár T6 před BT takže na karla by sis musel počkej chvíly... Crying or Very sad

Sky Sky

Poèet pøíspìvkù : 28

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Blaz za Wed Mar 14, 2012 7:08 am

Až na ten ošizený silent resolve v hibrid buildu a vynechaný spirit tap v shadow Evil or Very Mad tak je přihláška pěkná.

Blaz

Poèet pøíspìvkù : 144

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Brunix za Wed Mar 14, 2012 8:22 am

S Divou pravda přijde si kdy chce, ale Forsen s tím nesouhlasím Smile ten se napravil Smile a co ho vidím tak je zatím všude kde může Smile potěšil mě i když záčátek nebyl moc extra:).K tématu - napiš v jakých fázích jsi s preq.SH priestů je teď akorát,jenže ne moc aktivních,holy - dobrali jsme Sakee nevím jak na tom je s časem ( moc ho tu nevidím Sad) .Takže bych to viděl na SH priesta ,pokud by byl třeba heal, budeš ochotný se potom přehodit na holy ? Říkám jen kdyby bylo fakt potřeba Smile

Brunix

Poèet pøíspìvkù : 15

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Asantee za Wed Mar 14, 2012 10:54 am

Pro pokud vim SSC preQ zrusen z duvodu nasazeni ZA a nefunkcnosti Nightbena nebo jak se ten .. pise ale nejsem si jistej a TK preQ by me taky zajimalo ale jsem pro kdyz je to tvuj kamarad Wink
Asantee

Poèet pøíspìvkù : 68

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  tige za Wed Mar 14, 2012 11:47 am

V case kdyz sem prestal hrat nase guilda mela full kara, ale z duvodu mala clenu vubec grula a mag. takze prequesty na t5 nemam bohuzel. Jinak k silent resolve, talenty jdou upravit, nevim moc jak je agro na tomhle serveru + jak si ho tanci drzi, ono je to vsude skoro jinak. A k spirit tapu a blackoutu, ony tyhle dva talenty jsou uplne do pve zbytecny, protoze blckout na bose nejde a spirit tap na bossovi stejne nijak nevyuzijes ( pokud tam nejsou addy a nedas last hit ) Jinak heal bych mohl byt neni problem, prece jenom jsem stravil 5 z 6 let healovanim vetsinou do pvp jako disco, i do pve jsem jel na wotlk disco na tbc ty hybrid talenty se spiritem, ktery se da hodne vyuzit pro spell castery, alespon jeden takovy priest by mel byt, full disco se me zda zbytecny, pokud vse klape, pain supresion neni treba Smile

tige

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Blaz za Wed Mar 14, 2012 12:28 pm

S agrem byl vždy problem, a 4% v SR jsou skoro nic..tak je potřeba alepson 3 bodíky na 12%. A teď mi řekni, že během fightu-například pří vlnách MH. Využiješ víc stun mobek a nebo šanci na regen many? Uvědom si, že tank potřebuje budovat agro,získávat rage a to tím, že do něj mobka řeže. Tím, že ty máš 10% šanci na 3sec stun mu nepomůžeš. To je uplně to samé,když nahodíš tankovi bulbinu při pulu. No

Blaz

Poèet pøíspìvkù : 144

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  tige za Wed Mar 14, 2012 1:35 pm

tak hodim do spirit tapu, takhle oduvodneny me to staci, jsem prece jen nedavno prekovany pvpckar Smile

tige

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Brunix za Wed Mar 14, 2012 1:44 pm

viděl bych to takhle-priesti jsou potřeba, tak jsem pro test rank, ale do 2 týdnu si musíš udělat prequesty. Mohl bych dát týden, ale beru školu atd,i když vím že při škole je sem tam až až času Smile

Brunix

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  tige za Wed Mar 14, 2012 2:00 pm

no tento tyden mam jeste frmol, vypnu trochu o vikendu, ale ted dalsi se do toho pustim Smile

tige

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Tasik za Wed Mar 14, 2012 3:14 pm

vymluva na pocet clenu a nedavani ML GL nevysvetluje absenci hotovych trialek

Tasik

Poèet pøíspìvkù : 190

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  tige za Wed Mar 14, 2012 3:28 pm

tak jsem 7 mesicu nehral a predtim jsem ty prequesty nestihl udelat, promin, ale kvuli wow si nenecham ujit FCE Smile

tige

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Tasik za Wed Mar 14, 2012 3:30 pm

ja jen komentoval hloupost vymluvy a pro prijeti bych byl az po dodelani trialek do faze Magneta - viz superman - aktivne nabran, trialky nema uz 3. tyden....... ale ja do toho posledni dobou nemam co kecat -.-

Tasik

Poèet pøíspìvkù : 190

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  ertai za Wed Mar 14, 2012 4:53 pm

Proti.
ertai

Poèet pøíspìvkù : 119

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Messy za Wed Mar 14, 2012 11:03 pm

Tigu kdyztak napis az budes mit hotove trialky po kill Maga, kdyztak ti pomuzu s nima...

Messy

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  tige za Fri Mar 16, 2012 7:16 pm

trialky mam rozdelany, pres vikend snad stihnu Smile

tige

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Asantee za Sat Mar 17, 2012 11:54 am

Pro TEST myslim si ze pristy potrebujeme a nevybirejte si tolik lidi Smile bral bych ho a ze zkusenosti s lidmi co nemaji preQ myslim si ze toto nebude ten pripad kterej si je nedodela + znamost Chastityho ci co tu bylo !! takze Brunixi prosim potrebujeme v guilde Prista ?
Asantee

Poèet pøíspìvkù : 68

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Brunix za Sun Mar 18, 2012 5:56 pm

jak se řeklo, po trialkách at se ozve:)

Brunix

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  tige za Mon Mar 19, 2012 7:05 pm

tak chybi me uz jen steamvault, ale problem byl vyresen : 19.03.2012 19:55:05 Vazeni hraci, prave pred malou chvili byl odstranen preQ na Tempest Keep : The Eye a s padem nebo restartem serveru bude nahozeny. Doufam, ze toho nalezite vyuzijete. xD

tige

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: