Leandr - Tankadin

Goto down

Leandr - Tankadin

Příspěvek  Leandr za Fri Apr 27, 2012 4:46 pm

[TBC Exalted]
Nick: Leandr
Level: 70
Zaměření(PvP/PvE): PvE
Class: paladin
Jaké máš zkušenosti s touto class?: 4 roky hrání paladina na twinstaru, narniasu server of the lords

Talenty: 5/46/10
Staty: bez palla buffu HP: 10207 HP, 15567 armour, 13,36 dodge, 10,87% parry, 16,66% block (46,66% s Holy shield), 394 AP
Zkušenosti v dungeonech/raidech: než přišel WotLK jsem s guildou progressoval i BT, tedy všechny T5 a hyjal clear
Jak dlouho hraješ WoW: dost asi ty 4 roky
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): Full epiq bez dvou modrých itemů, kompletní T4 tankovací
Clicker/binder? Binder jednoznačně na hlavní akce a sem tam clik na vedlejší (potion, mount atd)
Screen UI (vloz do "code")
Addony, které používáš v raidu xpearl,DBM,thread meater jinak nic nemám addony doupravovany ale určitě pally power

Předcházejicí guilda/y: Reborn
Důvod odchodu z předcházející guildy: ?? asi přestal TBC existovat na twinu

[Real Informace]
Věk: 20
Znáš někoho z Exalted?: ne
Pár věcí o sobě (všechno co Tě napadne, v tomto případě více znamená více): Jsem student VŠB-TUO, feťák smart drogs rad pařím na diskotekách ale hlavně DnB, net a komp mam silny a stabilní takže na raidu mi to padat nebude Very Happy, přitelkyni taky nemám takže nebudu omezen, chlasám jedině vodku, a dlouhou dobu sem se snažil přesvětšit lidi že Retri paladin je na PvE cool to už mě pustilo, nemám rád smaženici s houbama, ale jinak jim všechno. nevim no napadaj mě pak věci co bych psát neměl tak je psát nebudu Very Happy

Leandr

Poèet pøíspìvkù : 1

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Leandr - Tankadin

Příspěvek  jasanek za Sat Apr 28, 2012 6:17 am

AP je nepotrebny, kolik mas BD? pripadne se chci zeptat proc nemas enchanty a sockety Wink

jasanek

Poèet pøíspìvkù : 98

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Ubighost za Sat Apr 28, 2012 12:53 pm

Huraaaa tankadin, sem PRO vsema dvaceti.
Ubighost

Poèet pøíspìvkù : 50

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Asantee za Sun Apr 29, 2012 12:05 pm

Pro test

Bez kecu INV do guildy mno nejak se ete zapracuje na enchantech a gemech zda nemas s tvojim zajmem samozdrejme nic pod nos davat nebudem Very Happy musis se u toho potit a pak mozna budou i T6 Wink tak napis si in game tak to vidim ja Razz
Asantee

Poèet pøíspìvkù : 68

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: