ExaltedTBC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Likan, BM hunter - PŘIJAT

+2
Fidget
Likan
6 posters

Goto down

Likan, BM hunter - PŘIJAT Empty Likan, BM hunter - PŘIJAT

Příspěvek  Likan Wed Sep 28, 2011 11:25 am

[TBC Exalted]
Nick: Likan
Level: 70
Zaměření(PvP/PvE): PvE
Class: Hunter
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Za tuto class hraji jiz 4 roky. Myslim si ze zkusenosti mam velike

Talenty: BM 41, MM 20, Surv 0 (Talenty se daji podle pripominek, popripade potreby predelat)
Staty: HP-6612, Mana-5173, AP-1247, Crit-16,22%

Zkušenosti v dungeonech/raidech: zkusenosti se vsemi dungy/raidy v TBC az po BT
Jak dlouho hraješ WoW: 4-5let
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): Rare (equip je nic moc, doexpil jsem cca pred tydnem a teprve delam repky a vsechny potrebne preQ)
Clicker/binder? Binder
Screen UI (vloz do "code")
Addony, které používáš v raidu: Atlas loot, DBM, Omen

Předcházejicí guilda/y: Guard of Dark (Ares), (1st) Twinstar-Terrorblades (nick Stripes), Narnias-Terrorblades (nick Likan)
Důvod odchodu z předcházející guildy: Nefungovali jako guilda, nikdo si s nicim nepomahal a podobne, nekolikrat jsem napsal jestli nezajde nekdo pro frag a vsichni delali ze tam nejsou, stacilo napsat nemam cas a podobne

[Real Informace]
Věk: 19
Znáš někoho z Exalted?: zrejme jen od videni pokud jsou to ty stary hraci ktery hravali uz jestli se nepletu na narniasu( mozna sargeras). Vzdy jste byli za Ali, takze spis ne
Pár věcí o sobě (všechno co Tě napadne, v tomto případě více znamená více): Bydlim nedaleko Prahy v takovem mensim meste, mam dodelanou stredni skolu a momentalne jsem na pomaturitnim studiu (neni casove narocne). Mezi me konicky patri napriklad fotbal, hokej, vlastne vsechny sporty. A samozrejme WoW. Dale jsem kurak, vyjmecn piju alkohol Surprised a nefetuju..... uz nevim co dal Smile

Na zaver bych vam chtel podekovat ze se aspon budete zabivat mou prihlaskou. Vim ze eq a staty nejsou vubec dobre, ale rychle na sobe pracuji a za kazdou sanci se co nejvic snazim odvdecit. Diky Likan


Likan

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 28. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Likan, BM hunter - PŘIJAT Empty Re: Likan, BM hunter - PŘIJAT

Příspěvek  Fidget Wed Sep 28, 2011 4:54 pm

Podle mě máme BM huntříku moc, za mě proti

Fidget

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 21. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Likan, BM hunter - PŘIJAT Empty Re: Likan, BM hunter - PŘIJAT

Příspěvek  Matony-UznieJe Wed Sep 28, 2011 6:23 pm

huntov dost asi pockaj na vyjadrenie krvela (cl) ale ak sa mozem spytat chystas sa na t5 zmenit talenty ? a hit si nespomenul kolko planujes dat ? co sokety? (viem ale ze sa neoplati soketovat do zeleniny skus si mysliet ze mas uz full epick atd. improvizuj Very Happy

Matony-UznieJe

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 11. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Likan, BM hunter - PŘIJAT Empty Re: Likan, BM hunter - PŘIJAT

Příspěvek  Zii Wed Sep 28, 2011 9:45 pm

Likane likane Very Happy exalted bylo na narnu za hordu ale to je jedno Very Happy Jinak vypis guild pekny ale je si se ze skym nepletu tak si delal na narnu prista a byl si aj v Dark Lordech pod vedenim diktatorskeho Quakeho (Dragonheart). No nwm huntiku mame už dost sice dnes na magnovi byl jenom jeden ale normalne jsou 3-4 no nwm jsu spiš pro NE aspon dokud nebudeš mit slušnejši gear.
Zii
Zii

Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 15. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Likan, BM hunter - PŘIJAT Empty Re: Likan, BM hunter - PŘIJAT

Příspěvek  Deria Thu Sep 29, 2011 5:30 pm

Hunterů máme v guildě 5, přičemž jsou na raidu 2-4. Osobně si myslím, že to jich je víc než dost. Potřebovali bychom spíš magy a locky, i když by to chtělo survival huntera. PROTI

Deria

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 22. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Likan, BM hunter - PŘIJAT Empty Likan, BM hunter

Příspěvek  Likan Thu Sep 29, 2011 5:44 pm

Nn byl jsem hunter, nejspis si to pletes s Priestem Likanka. K tomu ze jste byli na narniasu a za hordu se omlouvam, ale prece jenom uz je to par let a takhle daleko moje pamet nesaha. Jinak k tomu eq, nejaky enchanty mi vazne prijde zbytecny cpat to takovych veci co mam na sobe, jak uz jsem rekl mam doexpino teprve neco malo pres tyden, snazim se chodit hera abych mel aspon neco , jenze bez guildy to stejnak vetsinou skonci tak ze se parta rozpadne. Pokud jste opravdu plne obsazeny co se tyce hunteru, v poradku, aspon jsem to zkusil :-)

Likan

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 28. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Likan, BM hunter - PŘIJAT Empty Re: Likan, BM hunter - PŘIJAT

Příspěvek  Tasik Thu Sep 29, 2011 5:54 pm

Počkáme si na vyjádření Clka huntů (Krvel). Předběžně vidím classu plnou, když je v ní 5 kousků, což zrovna huntři splňují.

Tasik

Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 09. 08. 11
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Likan, BM hunter - PŘIJAT Empty Re: Likan, BM hunter - PŘIJAT

Příspěvek  Matony-UznieJe Fri Sep 30, 2011 1:13 pm

Inak nehras aj na wotlku na phobose ?

Matony-UznieJe

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 11. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Likan, BM hunter - PŘIJAT Empty Re: Likan, BM hunter - PŘIJAT

Příspěvek  Tasik Fri Sep 30, 2011 10:02 pm

po rozmyšlení jsem PRO - pokud se do soboty (dnes) večera nevyjádří Krvel tak tě naberu

Tasik

Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 09. 08. 11
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Likan, BM hunter - PŘIJAT Empty Re: Likan, BM hunter - PŘIJAT

Příspěvek  Tasik Sun Oct 02, 2011 7:28 pm

Ok, Krvel se nevyjádřil, tak prosím napiš někomu z vedení až budeš online - nabere Tě do guildy...

Tasik

Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 09. 08. 11
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Likan, BM hunter - PŘIJAT Empty Re: Likan, BM hunter - PŘIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru