ExaltedTBC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Melas - Holy Priest - PŘIJAT

2 posters

Goto down

Melas - Holy Priest - PŘIJAT Empty Melas - Holy Priest - PŘIJAT

Příspěvek  Mamlas Tue Oct 11, 2011 12:14 pm

[TBC Exalted]
Nick: Melas
Level: 70
Zaměření(PvP/PvE): rozhodně PVE
Class: Priest - Holy
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Tak zkušenosti zhruba 2 roky (měním classy po nějaké době,ale to bylo na wotlku) Smile

Talenty: 17 / 44 / 0
kód:
http://vipdb.blackbone.cz/module/talents/talents.html?en&priest&5022200130200000000000235050031302150530051000000000000000000000#none
Staty: Zatím: BH: 1200, Spirit 328, Stamina 378, Intellect 466, crit chance: 7,39%, mana regen 389
Zkušenosti v dungeonech/raidech: Znám všechny taktiky na raidy i dungeony
Jak dlouho hraješ WoW: Wowko hraju od té doby co vyšel Tbc datadisk, to sem hrál víc PVE jak pvp.. ( pvp nuda Very Happy ) všechny bosové na tbc raidech dole /sám jsem rozdával taktiky Very Happy / nějakou dobu sem delal GM developera-eventer-DB ... pak jsem přešel na Wotlk (jak vyšel) tam sem zůstal do té doby co vyšel Tbc ares, pak sem šel sem na TBC aren, však znáte TBC power! Pořádně zarajdit..
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): 10 epic, 6 modrých, ale do týdna se to změní /ještě z tailoringu vyrábím/.. pak mám 1 t4 head
Clicker/binder? Abych řekl pravdu tak obojí,ale teď to nemám nastaveny,protože sem preinstalovával windows + wow Laughing
Screen UI (vloz do "code") Ty addony co mám napsany mám vypnuty,aby se někdo nedivil, že tam nejsou!! [code]http://postimage.org/image/1nmtsiekk/ [/codel]
Addony, které používáš v raidu Deadly Boss Mods,heal bot,Arch Hud2, a doplňky

Předcházejicí guilda/y: Undisputed
Důvod odchodu z předcházející guildy: Vedl sem to tam skoro sám,gum se na to vykašlal -->> rozpad

[Real Informace]
Věk: v lednu 18
Znáš někoho z Exalted?: Řeknu vám, že ani moc ne (možna někoho)
Pár věcí o sobě (všechno co Tě napadne, v tomto případě více znamená více): Tak bydlím v olomouci (kousek od něj)..jmenuji se Milan (přezdívka Mamlas Very Happy ) sem studentem SŠ.. Autoelekrikar Very Happy Wowko pařim co den (zavyslak) 12hodin denně,nekdy i 24h Very Happy.. proferuji aspoň 5min přestávku na raidu-kouřovou, aby nervy spadli a abych měl oči otevřeny Smile kontakty: FB,Skype,mobil-Mumle,ts3,vnt-mikrák mám!
Mamlas
Mamlas

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 11. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Melas - Holy Priest - PŘIJAT Empty Re: Melas - Holy Priest - PŘIJAT

Příspěvek  Tasik Tue Oct 11, 2011 5:16 pm

Ja jsem docela i pro - aktivni priest se neztrati Test ukaze

Tasik

Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 09. 08. 11
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru