ExaltedTBC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Entei Destro Loček - NEPŘIJAT

+9
Asantee
Ubighost
Trion
Anakha
Budishka
Messy
Yumik
Blaz
Blissey
13 posters

Goto down

Entei Destro Loček - NEPŘIJAT Empty Entei Destro Loček - NEPŘIJAT

Příspěvek  Blissey Wed Jan 18, 2012 11:59 am

[TBC Exalted]
Nick: Entei
Level: 70lvl
Zaměření(PvP/PvE): Destro PvE, PvP ani nepáchnu
Class: Lock
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Měnší zkušenosti než s pallou, cca 2roky hraní na TBC

Talenty: 0/21/40
Staty: 9455hp, 8384mana, 1044shadow dmg, 154 spell hit, 24.64% spell crit
Zkušenosti v dungeonech/raidech: Od low dungů až po raidy, všechny taktiky aj kdyby ste mne o půlnoci vzbudili tak vím cheers
Jak dlouho hraješ WoW: cca 6-7let
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): Full epic, až na jeden trinket na ten mam smůličku...T5 skoro to nejlepší co se do dnešního večera dá sehnat Smile Samozdřejmě vždy je co vylepšovat. (PreQ - Kara, T5, Hyjal, na BT chybí jenom 1.boss v Hyjalu)
Clicker/binder? Kliker se 3 bindama lol!
Screen UI (vloz do "code")
kód:
http://imageshack.us/photo/my-images/688/wowscrnshot102311223800.jpg/
Screen z nějakého 100letého pullu Kaela ještě s Tapkama v tank EQ
Addony, které používáš v raidu Omen a Omen nic moc vic neni potřeba....a ještě DBM

Kopírováno z předešlého theadu co bych si v těchto otázkách vymýšlela jiného Exclamation
Předcházejicí guilda/y: The awakened path, potom mapování terénu v ostatních guildách, uvidíme jak to půjde tady
Důvod odchodu z předcházející guildy: TAPky rozpad a pak mi nebylo nic dobré

[Real Informace]
Věk: 22let tento rok to bude již kouzelné číslo 23
Znáš někoho z Exalted?: Určitě se najde hodně lidí, ale přávážně jen z hero dungu či dříve z Tapek (Pandas, Nomore) a nebo z příležitostného pokecu z nudy (Ikaros)
Pár věcí o sobě (všechno co Tě napadne, v tomto případě více znamená více): Často působím jako namyšlený a strašně arogantní človek, vím to o sobě a nehodlám to měnit jelikož taková vůbec nejsem a můžou si to o mne myslet pouze lidi kteří mne neznají. Nikdy sama nevyvolávám konfliky i když se to tak občas nezdá a jen reaguji nestraně na daný problém, ale umím se i držet na uzdě a mlčet i když občas stím mám problém jelikož neumím zavřít tlamičku. Dokáži přiznat svou chybu a obzvlášt svoje chyby na raidu neskrývám jako ostatní lidé já nic já muzikat a veřejně se knim s usměvem přiznám i když se tak často nestává. Ale co není každý den růžový...samozdřejmě kdyby bylo potřeba více informací není problém mne kontaktovat ve hře, cca měsíc ještě aktivní nolife jelikož mám zápal plic a nějakou chvílu si doma poležím.

Dále chci podotknout že obě své postavy "miluju" stejným způsobem a je mi uplně fuk za kterou budu hrát!!!


Naposledy upravil Blissey dne Wed Jan 18, 2012 2:16 pm, celkově upraveno 1 krát

Blissey

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 11. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Entei Destro Loček - NEPŘIJAT Empty Re: Entei Destro Loček - NEPŘIJAT

Příspěvek  Blaz Wed Jan 18, 2012 1:24 pm

Koukám na přihlášku a musím říct, že je mi dosti nesympaticka Sad . Navíc, přihláška podaná k dnešnímu dni, ale 12.01.2012 už dávno bylo. Chtělo by to více číst, než člověk něco pošle.

Blaz

Poèet pøíspìvkù : 144
Join date : 15. 08. 11
Age : 42
Location : Třebíč

Návrat nahoru Goto down

Entei Destro Loček - NEPŘIJAT Empty Re: Entei Destro Loček - NEPŘIJAT

Příspěvek  Blissey Wed Jan 18, 2012 1:27 pm

Blaz napsal:Koukám na přihlášku a musím říct, že je mi dosti nesympaticka Sad . Navíc, přihláška podaná k dnešnímu dni, ale 12.01.2012 už dávno bylo. Chtělo by to více číst, než člověk něco pošle.

Nějak nechápu...A co že 12.1. bylo před 6dny?

Blissey

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 11. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Entei Destro Loček - NEPŘIJAT Empty Re: Entei Destro Loček - NEPŘIJAT

Příspěvek  Blaz Wed Jan 18, 2012 1:30 pm

Nějak nechápu...A co že 12.1. bylo před 6dny?[/quote]

Ale co není každý den růžový...samozdřejmě kdyby bylo potřeba více informací není problém mne kontaktovat ve hře (zítra 12.1. až v odpoledních/večerních hodinách jelikož jsem na rentgenu a kontrole u doktora) jinak cca měsíc ještě aktivní nolife jelikož mám zápal plic a nějakou chvílu si doma poležím.

toto asi nechápu teda potom já Smile


Blaz

Poèet pøíspìvkù : 144
Join date : 15. 08. 11
Age : 42
Location : Třebíč

Návrat nahoru Goto down

Entei Destro Loček - NEPŘIJAT Empty Re: Entei Destro Loček - NEPŘIJAT

Příspěvek  Blissey Wed Jan 18, 2012 2:03 pm

Blaz napsal:

Ale co není každý den růžový...samozdřejmě kdyby bylo potřeba více informací není problém mne kontaktovat ve hře (zítra 12.1. až v odpoledních/večerních hodinách jelikož jsem na rentgenu a kontrole u doktora) jinak cca měsíc ještě aktivní nolife jelikož mám zápal plic a nějakou chvílu si doma poležím.

toto asi nechápu teda potom já Smile

Fíííha aha už to chápu...No jak jsem psala tak jsem to fakt jenom nepěkně skopčila. Embarassed

Blissey

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 11. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Entei Destro Loček - NEPŘIJAT Empty Re: Entei Destro Loček - NEPŘIJAT

Příspěvek  Yumik Wed Jan 18, 2012 2:21 pm

Vzhledem ke stavu plošnícívh charů v gildě jsem osobně jednoznačne pro přijetí. Sice nevím a ani vědět nechci o co mezi tebou a Ziim šlo, každopádně takto equipnutých locků tu po servu moc neběhá.
Každý má svůj názor a mě je hodně po srsti kdzž se ho člověk nebojí dát najevo i za cenu toho že se ne všem může líbit.
Za to je malé bezvýznamné +
Yumik
Yumik

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Entei Destro Loček - NEPŘIJAT Empty Re: Entei Destro Loček - NEPŘIJAT

Příspěvek  Messy Wed Jan 18, 2012 2:23 pm

Me treba je uplne jedno jestil je clovek GM, DEV bo jamotnej buh, ale musi se chovat, jak ma... arrogance bohuzel neni u Exalted dobra vlastnost, nerikam nevyjadrovat svuj nazor a jen tise prihlizet, ale zas v rozumne mire coz ost lidem jeste nedoslo...

zrovna Nomore tomu neni dobrym prikladem... to ze neco fungovalo v TaP (ci jine guilde) neznamena ze to bude uplne stejne u Exalted...

jinak pokud clovek se umi chovat a dokaze oddelit sve GM ja od toho hracskeho urcite by se s tim dalo neco delat, jinak urcite ne

Messy

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 28. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Entei Destro Loček - NEPŘIJAT Empty Re: Entei Destro Loček - NEPŘIJAT

Příspěvek  Blissey Wed Jan 18, 2012 2:28 pm

Messy napsal:Me treba je uplne jedno jestil je clovek GM, DEV bo jamotnej buh, ale musi se chovat, jak ma... arrogance bohuzel neni u Exalted dobra vlastnost, nerikam nevyjadrovat svuj nazor a jen tise prihlizet, ale zas v rozumne mire coz ost lidem jeste nedoslo...

zrovna Nomore tomu neni dobrym prikladem... to ze neco fungovalo v TaP (ci jine guilde) neznamena ze to bude uplne stejne u Exalted...

jinak pokud clovek se umi chovat a dokaze oddelit sve GM ja od toho hracskeho urcite by se s tim dalo neco delat, jinak urcite ne

Nikdo neříká že Nomore neni namyšlený a arogantní... My se s Nomorem měli rádi asi jako koška a myš zminovala jsem ho jen že ho znám... Ale nehádali jsme se a nic, své náhory jsme si řešili vždy přez whispy a do vztahu guildy jsme je v Tapkách netahali...

Blissey

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 11. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Entei Destro Loček - NEPŘIJAT Empty Re: Entei Destro Loček - NEPŘIJAT

Příspěvek  Budishka Wed Jan 18, 2012 2:36 pm

no kdeže máme nejaké CL od warlockov ? ... som docela zvedavý ako sa to skončí Smile
ale ako vraví Yumik, tak som stejného názoru. Plošný dmg potrebujeme naozaj dosť, hlavne do otváraného hyjalu na vlny...
za mňa ZA
Budishka
Budishka

Poèet pøíspìvkù : 69
Join date : 07. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Entei Destro Loček - NEPŘIJAT Empty Re: Entei Destro Loček - NEPŘIJAT

Příspěvek  Messy Wed Jan 18, 2012 2:50 pm

Pekelnik ma neco takeho se mi zda ne? xD

Jako ja jen rikam nazorne ze je dobre kdyz se clovek umi ozvat ale rozumnym zpusobem... ale argumenty typu: "hele vy nedavate Keala, tak ja zacnu chodit raidy az ho zacnete davat atd." vis jak... to je primo od nej ale to jsou vedlejsi veci tebe znam jen chvilu a problem jsem nikdy nemel velky, jediny kdo porad delal vitr byl jen Sakratus a to uz je davno pryc...

Narovinu pokud dokazes komplet oddelit GM od herni postavy, tak neni nikde problem podle me...

Zalezi hlavne na Tasikovi, ktery tu neni a CL Locku...

Messy

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 28. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Entei Destro Loček - NEPŘIJAT Empty Dost bylo flame

Příspěvek  Anakha Wed Jan 18, 2012 5:10 pm

Takže-právě jsem si splnila ačív za přečtení tohoto topicu. Většina z příspěvků je pro tuhle přihlášku irelevantní, ale co už. Nehodlám hodnotit charakter člověka podle pár příspěvků na fóru, takže já jsem PRO přijetí. Locka needujeme. Test rank řeší většinu podobných "kontroverzních" přihlášek vcelku spolehlivě. Takže poprosím o vyjádření CL a GuMa (a i klidně ostatních- pokud máte na srdci něco OPRAVDU zásadního)


Anakha

Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 13. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Entei Destro Loček - NEPŘIJAT Empty Re: Entei Destro Loček - NEPŘIJAT

Příspěvek  Trion Wed Jan 18, 2012 6:52 pm

suhlasim s Yumikom, potrebujeme plosny dmg aj lockov kedze nejak zahadne prestali hrat jak loci tak magovia... urcite som ZA , Zii ma konflikt skoro s kazdym Very Happy a na tie slohovky som sa vyprdol po 3 prispevku, casom sa ukaze co a jak
Entei Destro Loček - NEPŘIJAT Pekelnik
Trion
Trion

Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 09. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Entei Destro Loček - NEPŘIJAT Empty Re: Entei Destro Loček - NEPŘIJAT

Příspěvek  Ubighost Wed Jan 18, 2012 11:11 pm

Urcite PRO. Kvalitni Warlock se nam hodi.
Ubighost
Ubighost

Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 17. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Entei Destro Loček - NEPŘIJAT Empty Re: Entei Destro Loček - NEPŘIJAT

Příspěvek  Asantee Thu Jan 19, 2012 8:30 am

Lampicky muj nazor je PRO zii ty jsi khastan
Asantee
Asantee

Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 13. 08. 11
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Entei Destro Loček - NEPŘIJAT Empty Re: Entei Destro Loček - NEPŘIJAT

Příspěvek  Blaz Thu Jan 19, 2012 8:45 am

Do warlocků nevidím. Ale tohoto charu mame podle mě v guildě máličko a je potřeba. Kvalitní hráč(ka) se neztratí. Její přihláška mě moc nesedla, ale to neni rozhodující.

Ještě se zeptám, co vlastně čekáš od guildy Exalted? Co jsi zmapovala v jiných guildách, že Ti nesedly?

Blaz

Poèet pøíspìvkù : 144
Join date : 15. 08. 11
Age : 42
Location : Třebíč

Návrat nahoru Goto down

Entei Destro Loček - NEPŘIJAT Empty Re: Entei Destro Loček - NEPŘIJAT

Příspěvek  Zekusin Thu Jan 19, 2012 9:50 am

Plošný ranged dmg chybí, v tom se všichni shodneme. Přihláška samotná slušná, ostatní nekomentuji, nevidím do toho. Jsem PRO přijetí.

Zekusin

Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 12. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Entei Destro Loček - NEPŘIJAT Empty Re: Entei Destro Loček - NEPŘIJAT

Příspěvek  jasanek Thu Jan 19, 2012 3:26 pm

prosim o zdrzeni se vsech nepodstatnych komentaru k teto prihlasce, za nas krasne ruzove paladiny Linduska I love you

jasanek

Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 12. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Entei Destro Loček - NEPŘIJAT Empty Re: Entei Destro Loček - NEPŘIJAT

Příspěvek  Tasik Thu Jan 19, 2012 6:42 pm

Pročištěno od OT, které rozhodně do přihlášek nepatří. Nedočetl jsem se jak jsi na tom s preq (SSC, EyE, HS, BT) a jak jsi na tom v raid time s časem (raid time denně 20-23 mimo sobot většinou).

Tasik

Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 09. 08. 11
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Entei Destro Loček - NEPŘIJAT Empty Re: Entei Destro Loček - NEPŘIJAT

Příspěvek  Zekusin Thu Jan 19, 2012 7:34 pm

Tasik napsal:Pročištěno od OT, které rozhodně do přihlášek nepatří. Nedočetl jsem se jak jsi na tom s preq (SSC, EyE, HS, BT) a jak jsi na tom v raid time s časem (raid time denně 20-23 mimo sobot většinou).
Trenére, to bylo tuším psáno někde mezi tím balastem. Teda pokud se nepletu, což se mi stává maximálně 11x za deset let. Prequesty hotovy minimálně do HS (BT si nepamatuju jestli bylo zmiňované).
Ty jo nebo si to pletu s jinou přihláškou? Určitě nejspíš možná ne.

Zekusin

Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 12. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Entei Destro Loček - NEPŘIJAT Empty Re: Entei Destro Loček - NEPŘIJAT

Příspěvek  Blissey Fri Jan 20, 2012 12:50 pm

Killnout jedničku v Hyjalu a mám všechny preQ které jsou třeba na tomto patchi na dungy Twisted Evil

Odpověd jaké mám preQ jsou psané i prímo v přihlášce u Equipu...ted vůbec nevím proč se i to přimotalo tam Smile

Blissey

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 11. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Entei Destro Loček - NEPŘIJAT Empty Re: Entei Destro Loček - NEPŘIJAT

Příspěvek  Tasik Fri Jan 20, 2012 5:07 pm

ok tak si ingame napis o prijeti do guildy nekomu z vedeni

Tasik

Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 09. 08. 11
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Entei Destro Loček - NEPŘIJAT Empty Re: Entei Destro Loček - NEPŘIJAT

Příspěvek  Djea Fri Jan 20, 2012 6:31 pm

Unlocked, ak si stratila zaujem prosim aspon o nejaku rakciu. Ak zaujem trva kontaktuj niekoho z vedenia v hre nech to mozme uzavriet tu naforku Smile
Djea
Djea

Poèet pøíspìvkù : 171
Join date : 09. 08. 11
Age : 31
Location : Martin

https://www.facebook.com/oliver.polka

Návrat nahoru Goto down

Entei Destro Loček - NEPŘIJAT Empty Re: Entei Destro Loček - NEPŘIJAT

Příspěvek  Tasik Tue Jan 24, 2012 6:58 pm

Vzhledem k tomu, že už je u SA nepřijata lockuji a přesouvám

Tasik

Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 09. 08. 11
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Entei Destro Loček - NEPŘIJAT Empty Re: Entei Destro Loček - NEPŘIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru