ExaltedTBC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lichjin - mage - PRIJAT

4 posters

Goto down

Lichjin - mage - PRIJAT Empty Lichjin - mage - PRIJAT

Příspěvek  Lichjin6 Wed Feb 01, 2012 10:30 am

Nick: Lichjin
Level: 70
Zaměření(PvP/PvE): PVE i PVP
Class: Mage (ARCANE /FIRE )
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Mága hraji již od svých začátků ve WOW.

Talenty: 18/43/0

Staty: 6200 HP, 8500 Many, 16%crit

Zkušenosti v dungeonech/raidech: Prošel jsem ZA, KARa, Hyjal prošel jsem celý Black Temple i Tempest keep ( tyto dva ale až na WOTLKU )
Taktiky samozřejmě znám, protože jsem byl Gum guildy na serveru Sargeras. ( Postavy Lund,Zberba,Jerryy,Bubhak,Zardan kdyby mne někdo znal )
Jak dlouho hraješ WoW: plus mínus 5 roků...

Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): Bohužel equip zatím není takový jaký bych si představoval, nicméně co jsem doleveloval tak EQ nabírám velmi rychle.

Preq: Mákám na nich jak to jen jde, zatím mám jenom PREQ na Kara a dělám na SSC.

Clicker/binder? Ortodoxní klikař :-'D

Addony, které používáš v raidu: Omen, DBM, Recount

Profese: JWC / MIN

Předcházejicí guilda: Guards of Dark

Důvod odchodu z předcházející guildy: Bohužel rozpad guildy, není kde hrát na úrovni :-)

Věk: 21
Znáš někoho z Exalted?: Spellerka, Ikaros - s těmi jsem byl na raidu
Pár věcí o sobě (všechno co Tě napadne, v tomto případě více znamená více): Wow hraju hlavně pro zábavu a pro pocit z full clear dungu a né až tolik kvůli equipu, byl jsem aktivní na serverech Phobos bohužel WOTLK mi nějak nepřirostlo k srdci. Důvod proč se k vám chci přidat je ten, že mi vyhovuje Váš raidovací čas a protože mi nepřipadáte jako guilda no-liferů. Jinak aktuálně o mne jsem vysokoškolák, záliby mám podobné jako kde kdo v mém věku hudba,počítače,posilka, ženy :-D) Snad jsem Vás svojí přihláškou nějak zaujal a doufám že si společně zahrajem:-)

Lichjin6

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 01. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

Lichjin - mage - PRIJAT Empty Re: Lichjin - mage - PRIJAT

Příspěvek  Yumik Wed Feb 01, 2012 11:52 am

Pokud budeš schopen si do neděle dodělat prequesty na SSC a EYE do stavu kdy je potřeba zajít T4 raidy, tak jsem pro, protože mágů máme celkem nedostaek a v Hyjalu je to znát.
Equip je to nejmenši co mě tíží, spiš budu radši když budeš aktivní než lámat rekordy v recountech ale raid chodit jednou za tyden.
Yumik
Yumik

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Lichjin - mage - PRIJAT Empty Re: Lichjin - mage - PRIJAT

Příspěvek  Ubighost Wed Feb 01, 2012 12:15 pm

Jak pise Yumik, pokud projevis snahu a dodelas si rychle preQ na SSC a The Eye do faze zabiti grulla a ML, tak by se u nas asi uricite misto pro maga naslo. Bez toho moc sanci nemas.
Ubighost
Ubighost

Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 17. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Lichjin - mage - PRIJAT Empty Re: Lichjin - mage - PRIJAT

Příspěvek  Asantee Thu Feb 02, 2012 4:35 pm

Zdravim ,nevim jak bych se nejlepe vyjadril na tuto prihlasku nez tim ze s mou pomoci muzes pocitat na trialkach a pod vsak uz se zname nejakej ten dung Wink .Tak po preQ jsem PRO
Asantee
Asantee

Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 13. 08. 11
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Lichjin - mage - PRIJAT Empty Re: Lichjin - mage - PRIJAT

Příspěvek  Lichjin6 Sat Feb 04, 2012 9:01 pm

Děkuji všem za podporu, nicméně jsem se dostal do situace kde nemám již s kým spolupracovat protože moje guilda zanikla stojím na prahu trial questu... timto bych chtel pozadat o clenstvi na zkusebni dobu se slibem ze si jiz zminene questy dodelam... děkuji

Lichjin6

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 01. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

Lichjin - mage - PRIJAT Empty Re: Lichjin - mage - PRIJAT

Příspěvek  Yumik Mon Feb 06, 2012 7:26 am

Po domluvě ve hře Přijat

Lock&move
Yumik
Yumik

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Lichjin - mage - PRIJAT Empty Re: Lichjin - mage - PRIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru