ExaltedTBC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TURTLEZ - Druid (Main spec Feral [tank] Off spec Resto) - PŘIJAT

+2
Zii
Turtlez
6 posters

Goto down

TURTLEZ - Druid  (Main spec Feral [tank] Off spec Resto) - PŘIJAT Empty TURTLEZ - Druid (Main spec Feral [tank] Off spec Resto) - PŘIJAT

Příspěvek  Turtlez Fri Oct 14, 2011 9:06 pm

[TBC Exalted]
Nick:Turtlez
Level:70
Zaměření(PvP/PvE):PVE 100%
Class:Druid
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Hraji druida přibližně 1 rok. Povětšinou hraji resto v PVP akorát zde jsem si chtěl užít TBC raidy, které mě vždy bavili a situace serveru, když začínal, mě jaksi taksi donutila abych šel Feral tanka.

Talenty:0/47/14 (Feral tank)+ RESTO OFF SPEC
Staty:(SELF BUFF) Armor=25157, Dodge=36.09%, HP=14977(BEAR FORM),
Zkušenosti v dungeonech/raidech:V TBC jsem prošel skoro všechny dungy až na některé hero 5-many a u raidů jsem prošel všechno až na Kil´jaedana, kterého jsem bohužel ještě neměl šanci zabít.
Jak dlouho hraješ WoW: Začal jsem hrát když byl Retail na patchi 2.0.5 a hrál sem povětšinou na českejch blizzlike serverech jako blacksun apod.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): (FERAL EQ)Mám full epic (4x T4) až na staff a idol přičemž KZ jsem šel už celkově 12x a ještě mi nepadla staffa z Ilhoofa. Itemy jsou povětšinou z KZ a mám většinu naenchantěnou až na staff protože mi přišlo tehdá zbytečný si kupovat enchant +35agi na staff kterou vyměnim hnedle druhej den (kdybych tenkrát věděl že mi nepadne tak bych o tom uvažoval).
(RESTO EQ) Mám 14x Epic včetně mace z maideny a většiny resto druid eq z KZ. Mohl bych mít i 15x epic ale některé itemy za BoJ jsou horší jak rare itemy z questů.

Clicker/binder? Binder. Momentálně používám 37 Bindů a jsem navyklej PVP stylům bindování takže main prioritu u mě mají spelly jako cyclone feral charge apod ale bindy jako alt+c klikám stejně rychle.
Screen UI (vloz do "code") Přiložil jsem ho k této přihlášce.
Addony, které používáš v raidu Omen, OmniCC, Quartz, Prat

Předcházejicí guilda/y: Eternity
Důvod odchodu z předcházející guildy: Byl jsem CL v eternity po dobu skoro 2 měsíců a ze začátku jsem si myslel že mi tato guilda nikdy ani nedá důvod odejít ale za ty měsíce mi trpělivost přetekla. Vedení se v posledních fázích mého pobytu v této guildě měnilo prakticky týdně a guilda neměla dostatečné vedení k tomu aby se někam posunula v progressu. Rozhodl jsem se tehdy když guilda měla 2 termín Graidu jen 13 členů online a GuM místo toho aby to začal řešit tak se akorát naštval a začal všem nadávat. V té chvíli jsem to neunesl a domluvil se s pár kamarády z užšího vedení guildy že odejdem a tak jsme taky učinili.

[Real Informace]
Věk:17 let
Znáš někoho z Exalted?: Ano znám mága jménem Heja Smile Byli jsme spolu v guildě Eternity a chodil sem s ním pravidelně Graidy a KZ.
Pár věcí o sobě (všechno co Tě napadne, v tomto případě více znamená více): Jsem momentálně ve druháku na všeobecnym gymnáziu. Bydlím nedaleko Prahy a každej den tam dojíždim do školy. Na wow mám čas přibližně každý všední den nejpozději od 18:00 až do 22:00 nejdříve. Mimo wow mám rád Lukostřelbu, Horolezení kluby apod Very Happy. Nejoblíbenější pivo-Svijany+Plzeň. Poslouchám v podstatě všechno co se mi líbí s pár výjimkami jako RAP, HIP HOP, POP a mainstream hudba Smile. Většinou ale poslouchám DnB - Dubsteb - Electro - Rock - Punk Very Happy. A pokud jste celý text přečetli tak asi víte že gramatika není má silná stránka Smile (GRAMMAR POLICE ALERT!).

Turtlez

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 14. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

TURTLEZ - Druid  (Main spec Feral [tank] Off spec Resto) - PŘIJAT Empty Re: TURTLEZ - Druid (Main spec Feral [tank] Off spec Resto) - PŘIJAT

Příspěvek  Zii Fri Oct 14, 2011 9:14 pm

1) Chyby ti zakladni stat napsany def cap nejsme na wotlku tady ho musiš mit.
2) Ferali berem ale jak mi bylo řečeno pouze ferali jako dmg
3) Pokud budeš chtet byt tank nadale tak hlasuji proti jestli se smiřiš s dmgem nebo třeba balan nebo resto tak budu pro.
Zii
Zii

Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 15. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

TURTLEZ - Druid  (Main spec Feral [tank] Off spec Resto) - PŘIJAT Empty Re: TURTLEZ - Druid (Main spec Feral [tank] Off spec Resto) - PŘIJAT

Příspěvek  Turtlez Fri Oct 14, 2011 9:21 pm

Def cap mám.
Klidně budu feral DMG nebo Resto druid eq nebude problém pozměnit protože mám kolem 200 BoJ.
Je mi v podstatě jedno jestli pudu resto nebo feral dmg. Eq mám na oboje. Jde tu spíš o to co guilda potřebuje více.

Turtlez

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 14. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

TURTLEZ - Druid  (Main spec Feral [tank] Off spec Resto) - PŘIJAT Empty Re: TURTLEZ - Druid (Main spec Feral [tank] Off spec Resto) - PŘIJAT

Příspěvek  Zii Fri Oct 14, 2011 9:33 pm

Ja si myslim že vic potřebujeme resta protože s emi zda že mame jen jednoho a podle tveho psani si asi chtel byt resto vic jak feral. Je si to takhle vidiš ja su PRO
Zii
Zii

Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 15. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

TURTLEZ - Druid  (Main spec Feral [tank] Off spec Resto) - PŘIJAT Empty Re: TURTLEZ - Druid (Main spec Feral [tank] Off spec Resto) - PŘIJAT

Příspěvek  Tasik Fri Oct 14, 2011 9:33 pm

Jak jsi na tom s preq na SSC a TK?

Tasik

Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 09. 08. 11
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

TURTLEZ - Druid  (Main spec Feral [tank] Off spec Resto) - PŘIJAT Empty Re: TURTLEZ - Druid (Main spec Feral [tank] Off spec Resto) - PŘIJAT

Příspěvek  Turtlez Fri Oct 14, 2011 9:36 pm

Původní plán byl vůbec ani nezavadit o PVE ale plány se mění a pokud potřebujete momentálně Rdruidy tak může být jen mě trošku mrzí těch 4x T4 co mám ve Feralu mno holt. Quest na SSC+KZ mám a na Eye mi zbejvá zajít Arca HC+ Maghteridona a mám hotovo.

Turtlez

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 14. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

TURTLEZ - Druid  (Main spec Feral [tank] Off spec Resto) - PŘIJAT Empty Re: TURTLEZ - Druid (Main spec Feral [tank] Off spec Resto) - PŘIJAT

Příspěvek  Tasik Fri Oct 14, 2011 9:40 pm

Původní plán byl vůbec ani nezavadit o PVE

Mám to chápat tak, že pokud bude příležitost (najdeš arena partaka, guildu, co se venuje pvp, etc etc) tak budes uprednostnovat pvp? Potrebujeme aktualne jak resto tak feral (je sumak zda dmg nebo tank - dost casto staci kdyz meda switchne do kocky a odvede praci slabsi roguny nebo wara - a navic kdyz se to pokazi tak muze zas do medy) takze itemy cos promenil bys asi nemenil zbytecne ...

Tasik

Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 09. 08. 11
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

TURTLEZ - Druid  (Main spec Feral [tank] Off spec Resto) - PŘIJAT Empty Re: TURTLEZ - Druid (Main spec Feral [tank] Off spec Resto) - PŘIJAT

Příspěvek  Turtlez Fri Oct 14, 2011 9:43 pm

Tasik napsal:
Původní plán byl vůbec ani nezavadit o PVE

Mám to chápat tak, že pokud bude příležitost (najdeš arena partaka, guildu, co se venuje pvp, etc etc) tak budes uprednostnovat pvp? Potrebujeme aktualne jak resto tak feral (je sumak zda dmg nebo tank - dost casto staci kdyz meda switchne do kocky a odvede praci slabsi roguny nebo wara - a navic kdyz se to pokazi tak muze zas do medy) takze itemy cos promenil bys asi nemenil zbytecne ...

Ne tak to rozhodně nechápej, na TBC realmu hraju proto abych chodil PVE, Kdybych měl chuť zajít si někde PVP tak si zajdu na arena-tournament. A o tom či mám jít resto nebo feral rozhodněte vy mě je to opravdu jedno Smile.

Turtlez

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 14. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

TURTLEZ - Druid  (Main spec Feral [tank] Off spec Resto) - PŘIJAT Empty Re: TURTLEZ - Druid (Main spec Feral [tank] Off spec Resto) - PŘIJAT

Příspěvek  Tasik Fri Oct 14, 2011 9:46 pm

ok promyslim - v prubehu nedelniho odpoledne se rozhodnu - predbezne jsem PRO

Tasik

Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 09. 08. 11
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

TURTLEZ - Druid  (Main spec Feral [tank] Off spec Resto) - PŘIJAT Empty Re: TURTLEZ - Druid (Main spec Feral [tank] Off spec Resto) - PŘIJAT

Příspěvek  jasanek Fri Oct 14, 2011 10:58 pm

Zii napsal:1) Chyby ti zakladni stat napsany def cap nejsme na wotlku tady ho musiš mit.
2) Ferali berem ale jak mi bylo řečeno pouze ferali jako dmg
3) Pokud budeš chtet byt tank nadale tak hlasuji proti jestli se smiřiš s dmgem nebo třeba balan nebo resto tak budu pro.
ad 1) myslim ze kdyz ma takovy eq tak tezko tankuje bez capu...
ad 2) situace se myslim muze zmenit, jak si rekl bylo ti receno
ad 3) ja sem pro tanka

myslim ze s takovym eq by nebylo spatne ozkouset jaky ma skill... a od doby co stoji retalent jen 10g tak neni problem vzit ho za jakykoliv spec

jasanek

Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 12. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

TURTLEZ - Druid  (Main spec Feral [tank] Off spec Resto) - PŘIJAT Empty Re: TURTLEZ - Druid (Main spec Feral [tank] Off spec Resto) - PŘIJAT

Příspěvek  Ubighost Sat Oct 15, 2011 7:23 am

Vypada velmi schopne a druid se urcite v guilde neztrati. Jsem jednoznacne PRO
Ubighost
Ubighost

Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 17. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

TURTLEZ - Druid  (Main spec Feral [tank] Off spec Resto) - PŘIJAT Empty Re: TURTLEZ - Druid (Main spec Feral [tank] Off spec Resto) - PŘIJAT

Příspěvek  Budishka Sat Oct 15, 2011 10:11 am

Pekne napísaná prihláška, týpek asi má záujem Smile
Inak ja myslím že sa hodí, či už ako feral tak aj ako resto.
za mňa PRO
Budishka
Budishka

Poèet pøíspìvkù : 69
Join date : 07. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

TURTLEZ - Druid  (Main spec Feral [tank] Off spec Resto) - PŘIJAT Empty Re: TURTLEZ - Druid (Main spec Feral [tank] Off spec Resto) - PŘIJAT

Příspěvek  Tasik Sat Oct 15, 2011 11:13 am

Tak tedy - jakmile budeš online - napiš někomu z vedení ať tě nabere do guildy - PŘIJAT

Tasik

Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 09. 08. 11
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

TURTLEZ - Druid  (Main spec Feral [tank] Off spec Resto) - PŘIJAT Empty Re: TURTLEZ - Druid (Main spec Feral [tank] Off spec Resto) - PŘIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru