ExaltedTBC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Druid - nepřijat

+7
Zekusin
Yumik
Deutscher
jasanek
ertai
Zii
kurca
11 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Druid - nepřijat - Stránka 2 Empty Re: Druid - nepřijat

Příspěvek  kurca Wed Nov 02, 2011 8:42 pm

Aha .. tak to mám dát full do resta asi co ? mám to v resto a to stačí ? jak jsem v dugnu tak stéjně ze stromečku nevylezu jak proč bych to měl dávát do bala jak to nevyužiju ? takové maličkosti tady řešíme ..


kurca

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 02. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Druid - nepřijat - Stránka 2 Empty Re: Druid - nepřijat

Příspěvek  Zii Wed Nov 02, 2011 9:10 pm

No 13 talentu je možna protebe maličkost ale třeba prome je to dost duležite Very Happy
Zii
Zii

Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 15. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Druid - nepřijat - Stránka 2 Empty Re: Druid - nepřijat

Příspěvek  jasanek Wed Nov 02, 2011 9:15 pm

a co kdyz potrebujes castit HT? hm?

jasanek

Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 12. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Druid - nepřijat - Stránka 2 Empty Re: Druid - nepřijat

Příspěvek  kurca Wed Nov 02, 2011 9:24 pm

Very Happy Si děláte srandu že ?? ... jak dám HT tak dám snad instant a zalezu spátky do stromečku na to snad nepotřebuju mít talenty v bala né ? nebo mi to snad nebere manu jak mám 13 talentů v bala ? Very Happy Very Happy Very Happy Fakt nechápu co ještě chcete Very Happy ..

kurca

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 02. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Druid - nepřijat - Stránka 2 Empty Re: Druid - nepřijat

Příspěvek  jasanek Wed Nov 02, 2011 9:29 pm

a kdyz potrebujes vickrat HT tak to udelas jak? chlapce ty vis o pve a potrebach v raidu hovno, tak se na prihlasku k nam vyser a jdi si do pvp guildy. za me ende!


Naposledy upravil jasanek dne Wed Nov 02, 2011 9:36 pm, celkově upraveno 1 krát

jasanek

Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 12. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Druid - nepřijat - Stránka 2 Empty Re: Druid - nepřijat

Příspěvek  kurca Wed Nov 02, 2011 9:34 pm

Very Happy HM ?

kurca

Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 02. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Druid - nepřijat - Stránka 2 Empty Re: Druid - nepřijat

Příspěvek  Budishka Wed Nov 02, 2011 9:50 pm

Eeej ale mu nakladáte, to som ešte nevidel... Very Happy
Je pravda že ten armor, charge atď sú do raidu absolútne zbytočné, ale ak by si tie talenty zmenil bola by situácia iná ? či už je odpísaný na čisto ?
"no flame"
Budishka
Budishka

Poèet pøíspìvkù : 69
Join date : 07. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Druid - nepřijat - Stránka 2 Empty Re: Druid - nepřijat

Příspěvek  Ubighost Fri Nov 04, 2011 9:19 am

Talenty: nejsou PVP ale nemaji nic spolecnyho ani s PVE talentama. Je to nakej hybrid aby se s tim dalo chodit oboji=> neumozni ti 100% vykon ani v jednom.

HT: Resto druid healujici heroiky healuje tak ze hodi max 1x instant HT a pak zaleze do formy, aby mel levnejsi healy a kvuli aure na heal. Pokud ale potrebujes pri krizovych situacich maximalizovat HPS musi nahazet hotky a pak zacit spamovat HT, protoze je to jeho nejslnejsi heal. => proto to co psal jassanek.

Elixiry: Jsme PVE guilda a mame zajem o hrace kteri se zajimaji o PVE. Jedna vec je pokud nekdo nema cas nafarmit elixiry nebo flasky, kdyz prisel pozde z prace. Pokud by nekdo rekl, ze si setri na litaka a ze ted na naky elixiry kasle, by se urcite nasemu vedeni nelibilo.

Kdyz bys byl ochotny prehodit na PVE talenty a pripravovat se na raidy jsem PRO. Jestli ne, jsem jednoznacne PROTI.
Ubighost
Ubighost

Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 17. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Druid - nepřijat - Stránka 2 Empty Re: Druid - nepřijat

Příspěvek  Zii Fri Nov 04, 2011 12:46 pm

No včera me chtel magdos na pomoci elity a musel mu asi 15 minut vysvetlovat že jim du pomoct at s ehned neuraža. Jeho chovani je typicky dětske (aj ja ho občas mivam) ale nwm ragoval včera dost arogantne a nasrane že jsme si vubec dovolili ho kritizovat Very Happy no nwm je si tu přihlašku spiš sam nestahne Very Happy
Zii
Zii

Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 15. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Druid - nepřijat - Stránka 2 Empty Re: Druid - nepřijat

Příspěvek  ertai Fri Nov 04, 2011 3:49 pm

Na přihlášce si záležet rozhodně moc nedal, nicméně takovou sodu bych nikomu nepřál. Každopádně jako všechno je test jeho charakteru, takže bych další vyjádření nechal na vedení a na něm. GL a peace :-D.
ertai
ertai

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 12. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Druid - nepřijat - Stránka 2 Empty Re: Druid - nepřijat

Příspěvek  Deria Fri Nov 04, 2011 7:53 pm

resto druid nikdy nepoužíval na TBC jako heal HT, dost dlouho sem druida hrál a topoval healing, takže vím, že se jede spam regrowthu, dalších hotek a jako insta healu swiftmendu. jakožto 2,5 sec cast je HT prakticky nevyužitelný, než by ho vycastil, tak je tank dole, od dircet healu je na raidu paladin, shaman a priest. není nutný aby se do toho přidával ještě hotkař. co se týče talentů, v žádném případě nejsou pvp, nikdo normální by si na TBC nedal do pvp stromek, sou dělaný prostě na 5man, HCčka a low lvl dungy a to z toho důvodu, že takovýhle instance chodí často low lidi a i slabší heal je lepší než mrtvý. pokud by si přehodil talenty do natural perfection z subtlety, tak se dají považovat za pve, protože tranquility se nepoužívá kvůli omezení na partu, los, vzdálenost, CD atd. pochopitelně by bylo lepší jet full resto. za druhý měl jsem za to, že restokin je bala mix resto... přihláška poněkud odfláklá, ale heal se hodí vždycky, tak nad ním nelamte hůl;)

Deria

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 22. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Druid - nepřijat - Stránka 2 Empty Re: Druid - nepřijat

Příspěvek  jasanek Fri Nov 04, 2011 9:58 pm

my nad nim nic nelamem, on si tu hul zlomil sam svoji uzavrenosti a neochotou diskutovat o talentech, flaskach apod. mel jsem za to ze kdyz nekam chci tak se prizpusobim, proto sem usoudil ze sem nechce...

jasanek

Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 12. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Druid - nepřijat - Stránka 2 Empty Re: Druid - nepřijat

Příspěvek  Zii Fri Nov 04, 2011 10:01 pm

jasanek napsal:my nad nim nic nelamem, on si tu hul zlomil sam svoji uzavrenosti a neochotou diskutovat o talentech, flaskach apod. mel jsem za to ze kdyz nekam chci tak se prizpusobim, proto sem usoudil ze sem nechce...
SOUHLASIM
Zii
Zii

Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 15. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Druid - nepřijat - Stránka 2 Empty Re: Druid - nepřijat

Příspěvek  Zii Sat Nov 05, 2011 10:59 am

K dnešnimu datu se ani kurča nedovolil sem napsat že nema zajem a už je v Yakuze aspon tu vidime charakter toho hrače že ani slušne neřekne ,,mužete lock,, Čili nějaka vyší šarže je si mužete lockneteto.
Zii
Zii

Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 15. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Druid - nepřijat - Stránka 2 Empty Re: Druid - nepřijat

Příspěvek  Tasik Sat Nov 05, 2011 11:33 am

Proti a zároveň NEP5IJAT ... LOCKUJI

Tasik

Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 09. 08. 11
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Druid - nepřijat - Stránka 2 Empty Re: Druid - nepřijat

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru