ExaltedTBC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přihláška do guildy - Feral druid PŘIJAT

4 posters

Goto down

Přihláška do guildy - Feral druid PŘIJAT Empty Přihláška do guildy - Feral druid PŘIJAT

Příspěvek  Kokyn Wed Dec 14, 2011 6:54 pm

[TBC Exalted]
Nick: Kokyn
Level: 70
Zaměření(PvP/PvE): PvE
Class: Feral Druid - Tank / Dps
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Základní poznatky jsem celkem získal (rotaci...), pokud bych něco ještě nevěděl moc rád se přiučím.

Talenty: 0/44/17
Staty: Tank 14 452 - (Dire bear form) , 26k armor , 30% dodge. Dps 2995 attack power , 33% crit chance ---> Unbuffed
Zkušenosti v dungeonech/raidech: Nemám zkušeností z T5 a T6, ale jsem velmi učenlivý.
Jak dlouho hraješ WoW: 3 roky
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): Můj eq je spíše zaměřen na Tank zde mám 11epicu , na Dps 10 epicu , Staff - na tank za cenarion rep. a na dps staff z KZ. (eq popřípadě ukážu ve hře)
Clicker/binder?- binder

Addony, které používáš v raidu: Recount, Omen
Předcházejicí guilda/y: Infernus vi Caelis
Důvod odchodu z předcházející guildy: Je to začínající guilda, které bude dlouho trvat než se dostane na T5, a proto jsem chtěl vyzkoušet něco nového než jen KZ

[Real Informace]
Věk: 16 let
Znáš někoho z Exalted?: Zii
Pár věcí o sobě (všechno co Tě napadne, v tomto případě více znamená více): Jsem normální teenager ,který nekouří nepije. Jsem z města jménem Olomouc. Moje záliby jsou jízda na kole, Snowboarding, a nyní začínám studovat i architekturu. Můj čas na počítači je flexibilní ,ale čas na raidy si budu snažit udělat.
Předem se omlouvám za pravopis nikdy mi moc nešel. Wink

PS: Preq na SSC hotov a EYE chybí Arca hc a tuším Mag

Děkuji za váš čas.
Kokyn

Kokyn

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 14. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Přihláška do guildy - Feral druid PŘIJAT Empty Re: Přihláška do guildy - Feral druid PŘIJAT

Příspěvek  Zii Wed Dec 14, 2011 7:14 pm

Pokud by jste byli pro tak ja si ho vzal kdyžtak pod křidla a tu arcu bych snim klidne hned zašel takže to berte za vyřizene. Jinač ja su pro cloveka ktery neleni a za svoje si skoro ani ne zaden sežene vortexi a ostatni surky na eq je vždy dobry člověk pro guild. Dale rozumi dobře rozdilu proč brat to na kočku a proč to na medu. zamně ZA
Zii
Zii

Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 15. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Přihláška do guildy - Feral druid PŘIJAT Empty Re: Přihláška do guildy - Feral druid PŘIJAT

Příspěvek  Budishka Thu Dec 15, 2011 9:40 am

neviem ako sme na to momentálne s feral druidmi, ( len zii a pitbull? ) takže Zii bude mať asi lepší prehľad o tom či treba alebo nie, nejakú Hello Kitty by som ešte uvítal Very Happy
Budishka
Budishka

Poèet pøíspìvkù : 69
Join date : 07. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Přihláška do guildy - Feral druid PŘIJAT Empty Re: Přihláška do guildy - Feral druid PŘIJAT

Příspěvek  Tasik Sat Dec 17, 2011 11:40 am

V utery v 19:45 je inv time na GL a ML - pokud do te doby budes mit pripraveny preq tak si napis o inv.

Tasik

Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 09. 08. 11
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Přihláška do guildy - Feral druid PŘIJAT Empty Re: Přihláška do guildy - Feral druid PŘIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru