ExaltedTBC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brusta - War protect NEPŘIJAT

+2
Zii
Brusta
6 posters

Goto down

Brusta - War protect NEPŘIJAT Empty Brusta - War protect NEPŘIJAT

Příspěvek  Brusta Fri Dec 23, 2011 12:41 pm

[TBC Exalted]
Nick:Brusta
Level:70
Zaměření(PvP/PvE):PvE
Class:Warrior
Jaké máš zkušenosti s touto class?: na vysokej úrovni

Talenty:Aktuálne Talenty
ale samozrejme ze je viac moznosti napr: Dalšie

Staty:Unbuff: Armor: 16815, Def: 506, dodge: 26%, parry: 17,59%, block:24%, hp: 13,604.
Zkušenosti v dungeonech/raidech:T4 mám celú odtankovanú, odhealovanu aj oddemgovanú aj od zadu. Na tento server som prišiel pretože by som si rád odtankoval aj T5, kedže som ešte nemal túto možnosť.
Jak dlouho hraješ WoW: samotné wow hrajem cez 4 a pol roka a další asi rok sa venujem developingu, posobím taktiež na 2 prjektoch ako developer.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): Mám maximálny gear po T4, full epic, trinket z trashu ssc.
Clicker/binder? všetky spelly mám nabindované a niečo aj namacrované.
Screen UI
kód:
http://www.uploading.sk/images/exaltedfor.jpg
Addony, které používáš v raidu DBM alebo BW, omen alebo DTM, xperl a potom už len nejaké maličkosti ako je lepšia m.-mapa atd.

Předcházejicí guilda/y:Nemám predchádzajúcu guildu, tento char. som dostal od bývalého majitela.
Důvod odchodu z předcházející guildy: No

[Real Informace] Volám sa Jakub, pochádzam zo západného slovenska.Hlavnou prioritou v zivote je moja priatelka, a až potom wow. Pracujem aj ako Developer na 2 projetoch wow, tzv. MFsoft a ešte officialne nespusteni server Justice.
Věk:17
Znáš někoho z Exalted?:nie
Pár věcí o sobě (všechno co Tě napadne, v tomto případě více znamená více):
kód:
[img][/img][code]Mám chut sa zapojit do nejakej guildy a užit si snou kopu raidov. Vy ste mi prisli najviac simpaticky a preto podávam prihlášku práve k vám. Snád som nič nezabudol a dúfam ze to zvazite s rozumom Wink

Brusta

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 23. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Brusta - War protect NEPŘIJAT Empty Re: Brusta - War protect NEPŘIJAT

Příspěvek  Zii Fri Dec 23, 2011 2:00 pm

Nechci byt hnidopich, ale jak dokážeš toto pořádně vysvětlit ?
kód:
http://forum.twinstar.cz/showthread.php/40625-Brusta-Jiné?p=365289#post365289
Je si seš jinej majtel, tak nwm no. Předsudky by neměli bejt, ale ja za sebe ti řikam proti. Nevěřim jiným majtelům postavy.


Naposledy upravil Djea dne Sat Dec 24, 2011 12:23 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : linky do code! (djea))
Zii
Zii

Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 15. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Brusta - War protect NEPŘIJAT Empty Re: Brusta - War protect NEPŘIJAT

Příspěvek  Brusta Fri Dec 23, 2011 2:41 pm

co je natom ? Je to tak že prvy majitel toho acc ,,zevraj,, vymenil postavu, o com niesu ani dokazy ani nic, nehral tam cca 3 mesiace, dovtedy tam hral hulnus alebo jak sa vola, povodny ( 1 majitel ) mi dal acc s emailom, proste zo vsetkým co potrebujem a teraz sa to vysvetluje ako kradez ? ludia si mília dojmi s pojmami, tak to je. Nemám ktomu čo viac povedat, ja nic neskrívam, nemám prečo. toto acc mam od povodného majitela čiže tím pádom je od včera moj. Pokial si proti len preto že nejake decko ktorý malo toto acc 4 fun a teraz sa tvári ze to je jeho acc a ze je to krádež, tak si na omyle.

Brusta

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 23. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Brusta - War protect NEPŘIJAT Empty Re: Brusta - War protect NEPŘIJAT

Příspěvek  Geeforce Fri Dec 23, 2011 2:46 pm

Děcko for fun ??? Byl to GuM ToE... a jeste jsi málem vykradl banku kdyby to hulnus nevzal... nehrál to 4 fun tankoval vse a ty tu řikáš 4 fun tak se prober prosimtě.... a nekecej tu

Geeforce

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 23. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Brusta - War protect NEPŘIJAT Empty Re: Brusta - War protect NEPŘIJAT

Příspěvek  Brusta Fri Dec 23, 2011 2:47 pm

Vykradol jo ? Very Happy zobral som odtial 950g a asi 5 patternov, ktore som potom VRATIL osobne cez trade + GuM som vratil tiez. este nejaky problem ?

Brusta

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 23. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Brusta - War protect NEPŘIJAT Empty Re: Brusta - War protect NEPŘIJAT

Příspěvek  Zii Fri Dec 23, 2011 2:47 pm

Vím, že si asi naštvaný, ale dám ti radu do života. Když se chceš někam dostat tak nezačni mávat rukama kolem sebe a přesvědčovat někoho ,, že je na omyle,, . Nedělá to o tobě moc pěkný obrázek.

A fakt sorry, ale za mě tuplem NE Nemám rád výměny které nejsou mezi kamarádama a jsou v nich jaké si podivnosti.
Zii
Zii

Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 15. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Brusta - War protect NEPŘIJAT Empty Re: Brusta - War protect NEPŘIJAT

Příspěvek  Zii Fri Dec 23, 2011 2:51 pm

Geeforce napsal:Děcko for fun ??? Byl to GuM ToE... a jeste jsi málem vykradl banku kdyby to hulnus nevzal... nehrál to 4 fun tankoval vse a ty tu řikáš 4 fun tak se prober prosimtě.... a nekecej tu

Je pěkné že nám dáváš pohled stvojí stránky. Ale prosím toto příště napiš tasíkovi jako PM. Do přihlášek maj právo psat pouze dotyčný koho se to týká a guild členi.

A prosím vy dva se hádejte na twin forku, ale tu bych rád viděl komunikaci mezi Burstu a guildu. Né vaše hádky.
Zii
Zii

Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 15. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Brusta - War protect NEPŘIJAT Empty Re: Brusta - War protect NEPŘIJAT

Příspěvek  Brusta Fri Dec 23, 2011 2:52 pm

Vy ste ešte asi stále nepochopili, že ja na tomto servery hrám 2 den. A nemám nič spoločne s nejakými vymenami o ktorých nic neviem. A vobec ma to nezaujíma. Ja som nic nevymenil, nic neukradol. DOSTAL som to acc od povodneho majitela ? chapes co znamena slovo dostal ? To ze niekto si predtim nieco menil, zaujima ma to ? ja som terajsi majitel toho acc a to je vsetko.

Brusta

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 23. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Brusta - War protect NEPŘIJAT Empty Re: Brusta - War protect NEPŘIJAT

Příspěvek  pandas Fri Dec 23, 2011 2:56 pm

Proti neni to ani jeho postava a vymeny (za predpokladu ze jsi to neukradl) nejsou povoleny


Naposledy upravil pandas dne Fri Dec 23, 2011 2:59 pm, celkově upraveno 1 krát

pandas

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 28. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Brusta - War protect NEPŘIJAT Empty Re: Brusta - War protect NEPŘIJAT

Příspěvek  Brusta Fri Dec 23, 2011 2:57 pm

Dalsi ani co nevie o com tu je rec a jak vidim ani si poriadne neprecital topicy a uz tu hovori o vymene Very Happy jejda, dobre dik. uz nemám zaujem. vidim ze to je banda.... papa

Brusta

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 23. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Brusta - War protect NEPŘIJAT Empty Re: Brusta - War protect NEPŘIJAT

Příspěvek  Zii Fri Dec 23, 2011 3:00 pm

Ok tak to někdo Locknite Very Happy
Zii
Zii

Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 15. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Brusta - War protect NEPŘIJAT Empty Re: Brusta - War protect NEPŘIJAT

Příspěvek  Zekusin Fri Dec 23, 2011 6:18 pm

No pokud jsem to pochopil správně, tak majitel postavy ji daroval zde přítomnému včetně mailu, čiliž toto je nový vlastník postavy. Jestli s ní předtím chodil někdo, kdo k ní měl jen login není důležité, postavu vlastní majitel emailu na který je účet vázán. Takže nechápu řeči o krádeži postavy. Má email, je majitel. To, že to někdo používal, jako tank char když potřeboval je hezké, ale nedělá to z něj majitele postavy.

Pokud jsi ale opravdu vybral goldy z GB před leavnutím (dostal jsi postavu, vybral jejich banku a leavnul), tak bych byl osobně proti přijetí. U nás se sice toto stát nemůže, ale od tebe mi to přijde dost nefér jednání vůči lidem, kteří tu postavu pomáhali equipovat. Stejně tak zbytečně se tu vztekáš. Asi to bylo vyprovokované, ale je to tvoje přihláška - tvoje vizitka, vybouchnout kvůli tomu jsi nemusel. Toť moje důvody proti.

Na druhou stranu pokud bych vzal přihlášku jako takovou, byl bych spíše pro přijetí. Má to hlavu a patu, informací dostatek.

Na třetí stranu se asi sám budeš muset rozhodnout, jestli by jsi chtěl být v guildě s lidmi (předpokládám, že někteří budou k nám určitě přijati), z jejichž guildy jsi leavnul za takových okolností. A jestli by oni chtěli být v guildě s tebou. Předpokládám, že ani ty, ani oni by z toho asi radost neměli.

Zekusin

Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 12. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Brusta - War protect NEPŘIJAT Empty Re: Brusta - War protect NEPŘIJAT

Příspěvek  Tasik Fri Dec 23, 2011 6:43 pm

Absolutně se mi protiví jakékoliv spory o vlastnictví postavy - tyhle nejasnosti v původu ACC a charu jako takového pro mne znamenají stopku, u nás protě šanci nemáš - doporučuji hledat jinde.

Tasik

Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 09. 08. 11
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Brusta - War protect NEPŘIJAT Empty Re: Brusta - War protect NEPŘIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru