ExaltedTBC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Say - Arcane mage - NEPRIJATY

3 posters

Goto down

Say - Arcane mage - NEPRIJATY Empty Say - Arcane mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Saaay Fri Dec 23, 2011 5:37 pm

Nick: Say
Level: 70
Zaměření(PvP/PvE): přibližně 2 roky jsem hrál Pvp, a asi poslední půl rok Pve
Class: Mage
Jaké máš zkušenosti s touto class? Za mage hraji asi 1 rok Pve i Pvp.
Talenty: Arcane/Frost (50/0/11)
Staty unbuffed: Bonus dmg 935 (arcane 985), spell hit:81, spell crit:19.69, mana regen:302, stamina 405,intellect: 723, spirit: 241
Zkušenosti v dungeonech/raidech: KZ,ZA,Ml,GL, tam jsem byl a dále SSC,TK,Hyjal,BT a Sunwell, to jsem ale pouze sledoval bratra , ovšem dost jsem toho pochytil a aspon vím co kde mám dělat.
Jak dlouho hraješ WoW: 2 roky, ale skoro jen za Warriora, Mage a Rogue.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): full epic, 4x T4 a chybí mi 2-3 enchanty jinak vše kompletni.
Clicker/binder: Binder
Addony, které používáš v raidu: Mik´s Scrolling Battle Text, Recount, Diamond Threat Meter, Bartender3 a Group Calendar , ale nemám problém stahnout cokoliv jineho Smile
Předcházejicí guilda/y a Důvod odchodu z předcházející guildy: Tak jako v případě Geeforce jsem byl v guilde Touch of Ethernity, kde to bylo ze začátku vše naprosto v pořádku, pokud se jednalo o KZ a ML a GL které jsou bez preQ... ovšem s t5 raidy už je to docela velký problém. A tuto guildu jsem si vybral protože jsem o ní slyšel pěkné věci od geeforce.
Věk: 15
Znáš někoho z Exalted?: Geeforce
Pár věcí o sobě: Jmenuji se Adam je mi 15 let a bydlím v malé vesničce na Moravě zvané Lubina. Chodím do 9. ročníku základní školy a protože za chvíli začne 2. pololetí bude dostatek času na wow (už teď tam trávím dost času, protože do konce roku mám domácí vězení Sad
To je tak vše , snad jsem na nic nezapomněl.

Saaay

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 23. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Say - Arcane mage - NEPRIJATY Empty Re: Say - Arcane mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Tasik Fri Dec 23, 2011 6:48 pm

Gear atd není zas tak důležitý - tyhle věci padají z mobek. Požadujeme hlavně aktivitu - náš main raid time je 20:00 - 23:00 téměř každý den - povětšinou ve středu a ve čtvrtek, pokud u Tebe není možnost být v tuto hodinu online (rodina, povinnosti, atd.) minimálně 3x v týdnu, v téhle guildě pro Tebe upotřebení mít nebudeme - popřemýšlej o tom a dej jasně a svědomitě vědět, zda je to pro Tebe průchozí.

Konkrétně u Tebe s vědomím toho, že Ti je 15 a chodíš na základní školu si jsem vcelku jist, že tyto časy nejsou použitelné, ale třeba se pletu....

Tasik

Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 09. 08. 11
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Say - Arcane mage - NEPRIJATY Empty Re: Say - Arcane mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Zii Thu Dec 29, 2011 10:07 pm

Jsem asi slepej, ale nevidím nikde před Q. Pls napiš mi sem je si máš aspon před q ve fázi zničit GL/MG.
Zii
Zii

Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 15. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Say - Arcane mage - NEPRIJATY Empty Re: Say - Arcane mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Tasik Thu Dec 29, 2011 10:45 pm

Nepřijat

Tasik

Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 09. 08. 11
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Say - Arcane mage - NEPRIJATY Empty Re: Say - Arcane mage - NEPRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru