ExaltedTBC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Balance - Morthus PŘIJAT

3 posters

Goto down

Balance - Morthus PŘIJAT Empty Balance - Morthus PŘIJAT

Příspěvek  Morthus Fri Dec 23, 2011 6:49 pm

[TBC Exalted]
Nick:Morthus
Level:70
Zaměření(PvP/PvE):PvE
Class:Druid
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Na serveru Narnias jsem tankoval v guildě Eternity, což byla jedna z nejlepších guild na serveru. Takže s druidem sem prošel nějak tak všechno.

Talenty:bala
Staty:HP: 8350 mana: 9000
Zkušenosti v dungeonech/raidech:S dungama mám menší nedostatek v keepers of time jinak mám prošlí všechno. Jinak raidy dostal sem se k Felmystovi v Sunwell Plateau a předtím se prošel všechny T4, T5, T6. Takže myslím že nějaké zkušenosti mám.
Jak dlouho hraješ WoW:cca 4 roky
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): eQ 3xT4 jinak 2xrare věc
Clicker/binder?
Screen UI (vloz do "code") omlouvám se, dyštak inspekt ve hře, v tomhle se neorientuju
Addony, které používáš v raidu: Omen, deadly boss mode, Xperl.

Předcházejicí guilda/y:gPůsobil jsem v guildě Touch of Ethernity, guilda raidovala pouze T4 instance.
Důvod odchodu z předcházející guildy: Jako hlavní důvod bych uvedl to, že guilda chodila pouze T4 instance a to už velmi dlouho. Tato skutečnost ovlivnila to zdravé jádro k odchodu a nyní je guilda bez jakékoliv budoucnosti. Ostatní spoluhráči jsou uspokojeni a nemají zájem pokračovat k T5 instancím, alespoň tak sem to pochopil.

[Real Informace]
Věk:20 let
Znáš někoho z Exalted?:
Pár věcí o sobě (všechno co Tě napadne, v tomto případě více znamená více):. Jinak už nevím co bych asi řekl, když mi napíšete ve hře rád odpovím dodatečně. Věřím, v naši budoucí spolupráci při progresu T6, doufám že vám nějaké moje zkušenosti pomůžou a všichni dosáhneme svých cílů.Je mi 20 let. Chodím na vysokou školu polytechnickou v Jihlavě. Wowku dávám poměrně dost času, ale jinak kalbičky o víkendu a občas přes týden si prostě neprominu

Co se týče preQ na SSC a OKO tak mám oba full complete ;-)
Doufám, že se uskuteční návrat ztraceného syna xD

Morthus

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 05. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Balance - Morthus PŘIJAT Empty Re: Balance - Morthus PŘIJAT

Příspěvek  Tasik Fri Dec 23, 2011 6:52 pm

Gear atd není zas tak důležitý - tyhle věci padají z mobek. Požadujeme hlavně aktivitu - náš main raid time je 20:00 - 23:00 téměř každý den - povětšinou ve středu a ve čtvrtek, pokud u Tebe není možnost být v tuto hodinu online (rodina, povinnosti, atd.) minimálně 3x v týdnu, v téhle guildě pro Tebe upotřebení mít nebudeme - popřemýšlej o tom a dej jasně a svědomitě vědět, zda je to pro Tebe průchozí.


Zrovna u Tebe si to budu hodně hlídat (tedy pokud budeš přijat). Pamatuji si proč jsem Tě vyhodil z guildy a nerad se pálím dvakrát.

Tasik

Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 09. 08. 11
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Balance - Morthus PŘIJAT Empty Re: Balance - Morthus PŘIJAT

Příspěvek  Morthus Fri Dec 23, 2011 9:09 pm

raidovací čas mi vyhovuje i ty dny .. v tom problém nevidím ;-)

Morthus

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 05. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Balance - Morthus PŘIJAT Empty Re: Balance - Morthus PŘIJAT

Příspěvek  Ubighost Sun Dec 25, 2011 6:20 pm

Prijat - ozvi se nekomu z guildy ve hre a ten te odkaze na nekoho kdo muze invovat.
Ubighost
Ubighost

Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 17. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Balance - Morthus PŘIJAT Empty Re: Balance - Morthus PŘIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru