ExaltedTBC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blissey - Holy paladin - NEPRIJAT

+6
Ubighost
pandas
Zii
mizu
Typhon
Blissey
10 posters

Goto down

Blissey - Holy paladin - NEPRIJAT Empty Blissey - Holy paladin - NEPRIJAT

Příspěvek  Blissey Wed Jan 11, 2012 10:32 pm

[TBC Exalted]
Nick: Blissey
Level: 70lvl
Zaměření(PvP/PvE): PvE, ale občas si i to PvP skočím
Class: Paladin
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Skoro celé TBC na ofíku + velmi mnoho let na free servrech

Talenty: 43/18/0
Staty: 7787Hp, 10278mana, 1802Bh, 14.34% crit (Zatím je to s critem i manou bída, ale to se časem/EQ zlepší Laughing )
Zkušenosti v dungeonech/raidech: Komplet všechny taktiky dungů i raidů na celém TBC
Jak dlouho hraješ WoW: přibližně 6,5 let možná víc radši jsem to přestala počítat
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): Až na libram který jsem zatím lepší nepotkala celý fialový EQ přibližně úroveň T4/T5
Clicker/binder? Kliker, ale jsem jasný důkaz toho že i klikeři toho dokážou hodně Embarassed
Screen UI (vloz do "code")
kód:
http://imageshack.us/photo/my-images/860/wowscrnshot122811172052.jpg/
Addony, které používáš v raidu Healbot, pallypower, dmg meter, omen

Předcházejicí guilda/y: The awakened path, potom mapování terénu v ostatních guildách, uvidíme jak to půjde tady
Důvod odchodu z předcházející guildy: TAPky rozpad a pak mi nebylo nic dobré Embarassed

[Real Informace]
Věk: 22let tento rok to bude již kouzelné číslo 23
Znáš někoho z Exalted?: Určitě se najde hodně lidí, ale přávážně jen z hero dungu či dříve z Tapek (Pandas, Nomore) a nebo z příležitostného pokecu z nudy (Ikaros)
Pár věcí o sobě (všechno co Tě napadne, v tomto případě více znamená více): Často působím jako namyšlený a strašně arogantní človek, vím to o sobě a nehodlám to měnit jelikož taková vůbec nejsem a můžou si to o mne myslet pouze lidi kteří mne neznají. Nikdy sama nevyvolávám konfliky i když se to tak občas nezdá a jen reaguji nestraně na daný problém, ale umím se i držet na uzdě a mlčet i když občas stím mám problém jelikož neumím zavřít tlamičku Embarassed Dokáži přiznat svou chybu a obzvlášt svoje chyby na raidu neskrývám jako ostatní lidé já nic já muzikat a veřejně se knim s usměvem přiznám i když se tak často nestává Smile Ale co není každý den růžový...samozdřejmě kdyby bylo potřeba více informací není problém mne kontaktovat ve hře (zítra 12.1. až v odpoledních/večerních hodinách jelikož jsem na rentgenu a kontrole u doktora) jinak cca měsíc ještě aktivní nolife jelikož mám zápal plic a nějakou chvílu si doma poležím scratch

Blissey

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 11. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Blissey - Holy paladin - NEPRIJAT Empty Re: Blissey - Holy paladin - NEPRIJAT

Příspěvek  Typhon Wed Jan 11, 2012 10:56 pm

Nick: Blissey

je to podla toho Pokémona? ak ano tak som za ! Very Happy

Typhon

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 12. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Blissey - Holy paladin - NEPRIJAT Empty Re: Blissey - Holy paladin - NEPRIJAT

Příspěvek  mizu Wed Jan 11, 2012 11:04 pm

Nemám sice páru jak jsme na tom z hlediska hráčů, respektive paladinů a už vůbec případných holy paladinů, ale velmi mě zaujala sekce "Pár věcí o sobě". Snad už konečně člověk, který dokáže vnímat složitější větné celky a neodpadne u prvního složitějšího slova, které se v mluvě objeví.

Nuže moje malé nulové ANO

mizu

Poèet pøíspìvkù : 58
Join date : 12. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Blissey - Holy paladin - NEPRIJAT Empty Re: Blissey - Holy paladin - NEPRIJAT

Příspěvek  Blissey Wed Jan 11, 2012 11:30 pm

Typhon napsal:
Nick: Blissey

je to podla toho Pokémona? ak ano tak som za ! Very Happy

Ano je to dle toho pokémona a mám dokonce celou sbírku pokémonů Very Happy sice jich většina má lvl 20- Very Happy ale existujou lol! A dokonce aj doma mám jednoho živého pokémonka Smile

Blissey

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 11. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Blissey - Holy paladin - NEPRIJAT Empty Re: Blissey - Holy paladin - NEPRIJAT

Příspěvek  Typhon Thu Jan 12, 2012 12:04 am

tak u mňa máš teda plnú podporu Very Happy
a ak to berem z hladiska guildy tak paladinov bolo pár zobraných nedávno ale imo holyna by sa ešte mohla hodiť...

Typhon

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 12. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Blissey - Holy paladin - NEPRIJAT Empty Re: Blissey - Holy paladin - NEPRIJAT

Příspěvek  Zii Thu Jan 12, 2012 9:24 am

Sr možná jsem to přehlídl, ale máš před Q na Hyjal? Typuji že ssc a oko máš.
Zii
Zii

Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 15. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Blissey - Holy paladin - NEPRIJAT Empty Re: Blissey - Holy paladin - NEPRIJAT

Příspěvek  Blissey Thu Jan 12, 2012 9:35 am

Zii napsal:Sr možná jsem to přehlídl, ale máš před Q na Hyjal? Typuji že ssc a oko máš.

Na T5tky preQ mám na Hyjal bohužel ještě ne Rolling Eyes

Blissey

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 11. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Blissey - Holy paladin - NEPRIJAT Empty Re: Blissey - Holy paladin - NEPRIJAT

Příspěvek  pandas Thu Jan 12, 2012 10:26 am

Nechtela bys jit do guildy spis za locka? Urcite by se nam hodil vic dalsi lock nez Hpala

pandas

Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 28. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Blissey - Holy paladin - NEPRIJAT Empty Re: Blissey - Holy paladin - NEPRIJAT

Příspěvek  Ubighost Thu Jan 12, 2012 10:29 am

Momentalne mame 2 aktivni Holy paladiny, ale Djea bude mit za chvili skolu, takze misto v raidu by pro tebe melo byt. Jsem PRO.
Ubighost
Ubighost

Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 17. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Blissey - Holy paladin - NEPRIJAT Empty Re: Blissey - Holy paladin - NEPRIJAT

Příspěvek  Blissey Thu Jan 12, 2012 10:37 am

pandas napsal:Nechtela bys jit do guildy spis za locka? Urcite by se nam hodil vic dalsi lock nez Hpala

Ta možnost by byla, ale radši toho palu...ale tak nechala bych se ukecat na oboje Evil or Very Mad

Blissey

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 11. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Blissey - Holy paladin - NEPRIJAT Empty Re: Blissey - Holy paladin - NEPRIJAT

Příspěvek  Djea Thu Jan 12, 2012 12:27 pm

Ja som tiez ZA, este jeden paladin sa nestrati. Preq na T5 ma, T6 je otazka 1 ID. Deutcher nehrava vobec, Banny ma eq na vsetky 3 speky a velectris je tu raz a zas nieje. Ja mam od buduceho tyzdna skuskove a potom tu zas budem len po vikendoch. Este uvidime co povie GuMa.
Djea
Djea

Poèet pøíspìvkù : 171
Join date : 09. 08. 11
Age : 31
Location : Martin

https://www.facebook.com/oliver.polka

Návrat nahoru Goto down

Blissey - Holy paladin - NEPRIJAT Empty Re: Blissey - Holy paladin - NEPRIJAT

Příspěvek  Tasik Thu Jan 12, 2012 6:35 pm

Djea Val je tu prakticky stale.... Finalni rozhodnuti samozrejme necham na CL, ale byl bych rad, kdyby nerozhodovalo pohlavi vlastnika postavy, ale opravdove potreby lidi - nechci se dostat do situace, kdy se nove nabrani budou nudit, protoze se nikam nedostanou. Jak jsem rekl necham to na Tobe, ale promysli to dobre...

Jeste dotaz na Elai: sveho locka planujes mit v jine guilde?

Tasik

Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 09. 08. 11
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Blissey - Holy paladin - NEPRIJAT Empty Re: Blissey - Holy paladin - NEPRIJAT

Příspěvek  Zii Thu Jan 12, 2012 6:50 pm

Jelikož si mi kdysi vyhrožovala. (ty víš za co) A evidentně mě někdo chtěl jenom poskvrnit. Tak su na pochybach či ti řict ano nebo ne proto se zdržuju hlasem.
Zii
Zii

Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 15. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Blissey - Holy paladin - NEPRIJAT Empty Re: Blissey - Holy paladin - NEPRIJAT

Příspěvek  Asantee Thu Jan 12, 2012 7:03 pm

Ahoj po vcerejsim pokecu jsem PRO aby jsi byla nabrana do guildy zatim Test by bylo adikatni reseni myslim si ze zde mame plno zajimavych lidi a jeden navic neni zadna skoda . Tasiku ohledne tech dalsich postav v jinych guildach rekl bych ze jsou mezi nami dalsi kteri maji alta v jinych guildach nechci praskat ale vim o tom, take se mi to moc nelibi ale jak neni problem z aktivitou a raidovanim nevidim problem. Blissey slysel jsme na tebe taky par negativnich veci ale jak jsi rikala sama v prihlasce o sobe neznam te a nemuzu te soudit proto test a snad te poznam Wink a muzu si udelat svuj vlastni nazor (k negativitam se nehodlam vyjadrovat )

PS: omlouvam se za hacky carky atd nejsem zrovna dobry cestin


Ikaros /Shaman 70 Resto
Asantee /Paladin 70 Prot
Asantee
Asantee

Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 13. 08. 11
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Blissey - Holy paladin - NEPRIJAT Empty Re: Blissey - Holy paladin - NEPRIJAT

Příspěvek  Blissey Thu Jan 12, 2012 7:18 pm

No asi tak takto...Ani jeden z mých pokémonů nemá guildu...

Zii: Já ti ničím nevyhrožovala, já ti řekla jasný postoj který jsem k dané situaci měla. A nevím čím by tě měl někdo poskvrnovat byl to jen můj názor a bylo to podloženo věcma které jsem já sama na vlastního bulvíka viděla...

Blissey

Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 11. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Blissey - Holy paladin - NEPRIJAT Empty Re: Blissey - Holy paladin - NEPRIJAT

Příspěvek  jasanek Thu Jan 12, 2012 7:27 pm

Asantee napsal:Tasiku ohledne tech dalsich postav v jinych guildach rekl bych ze jsou mezi nami dalsi kteri maji alta v jinych guildach nechci praskat ale vim o tom, take se mi to moc nelibi ale jak neni problem z aktivitou a raidovanim nevidim problem.
chci se jen zeptat co ma spolecneho tahle veta s touto prihlaskou?

jasanek

Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 12. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Blissey - Holy paladin - NEPRIJAT Empty Re: Blissey - Holy paladin - NEPRIJAT

Příspěvek  Djea Thu Jan 12, 2012 9:59 pm

Po opetovnom zvazeni situacie som sa rozhodol pre neprijatie. Paladini su dostatocne aktivni a vyzera ze aj v buducnosti budu. Vela stastia inde.

Lock
Djea
Djea

Poèet pøíspìvkù : 171
Join date : 09. 08. 11
Age : 31
Location : Martin

https://www.facebook.com/oliver.polka

Návrat nahoru Goto down

Blissey - Holy paladin - NEPRIJAT Empty Re: Blissey - Holy paladin - NEPRIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru