ExaltedTBC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Orbi warlock(destro) NEPŘIJAT

+2
jasanek
Orbi
6 posters

Goto down

Orbi warlock(destro) NEPŘIJAT Empty Orbi warlock(destro) NEPŘIJAT

Příspěvek  Orbi Mon Mar 12, 2012 2:18 pm

[TBC Exalted]
Nick: Orbi
Level: 70
Zaměření(PvP/PvE): PVE
Class: Warlock
Jaké máš zkušenosti s touto class?: parkrat jsem ho mnel rozehraneho jako alta na predchozich serverech, ale na TBC za nej hraji prvne, kdysi pred wotk jsem tu mel maga, ale lock mi doslova ucaroval. Nastesti tu mam kamarada co locka hraje snad od narozeni, takze mi s nim ze zacatku dost pomahal a pomaha, kdyz neco nvm. I kdyz za destro locka bych rekl ze to neni zase tak tezke...course of ele a spam shadow boltu a davat si pozor na aggro...vice-mene

Talenty: 0/21/40
Staty: BD 750 crit 18,5 hit..no vzhledem k tomu ze cap je tusim 202 tak kolik mam sem radeji psat ani nebudu
Zkušenosti v dungeonech/raidech: vetsina normalu/hc z raidu KZ, SSC 90%taktik, kdysi jsem na tbc parkrat nakoukl do hyjalu a eye, ale taktiky si uz moc nepamatuju
Jak dlouho hraješ WoW: no uz to nejaka doba bude, cca 6let, zacinal jsem jeste na Sagreasu , pak Phobos a jak se otevrelo z5 TBC tak jsem nevahal ani minutu.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): 6x epic zbytek rare 1x green
Clicker/binder? heh, sem nvm co napsat. :_(
Screen UI (vloz do "code")
Addony, které používáš v raidu omen, DBM,mumble/ts

Předcházejicí guilda/y: zadna
Důvod odchodu z předcházející guildy: v zadne guild jsem zatim nebyl. Hlavne z duvodu ze lepsi guild berou az 70lvl a moc vyber tady taky neni. ted max asi cougar a sky fall nebo jak se jmenujou. byl jsem s jejimi cleny nekolikrat dung a to jak se chovaji a to i v ramci sve guildy mne utvrdilo, ze v jejich pripade budu radeji bez guildy nez u nich.

[Real Informace]
Věk: 28+
Znáš někoho z Exalted?: myslim ze ne
Pár věcí o sobě (všechno co Tě napadne, v tomto případě více znamená více): tak uz nejsem nejladsi Smile Toto je moje prvni prihlaska, tak se omlouvam za pripadne preklepy...podnikam v oblasti tvurci cinnosti:) zajmy: auta, rybareni, zahrada,kolo, snowboard no sport obecne .. ale vas bude asi zajimat vic wow oblast..hraji hlavne kvuli dobre zabave a lidem. nemam problem u toho sedet do rana, kdyz to stoji za to. klidne budu 500x nekde wipovat kdyz u toho bude dobra nalada. Co ale nemusim jsou pubertali vylevy a sproste nadavky od lidi co se jim jeste zcela nevyvynul mozek (duvud proc asi nemam jeste guild) Jinak bude asi lepsi kdyz vam rovnou reknu ze sice u wow travim rekl bych az moc casu, ale cas od casu dostanu nejakou vetsi zakazku a to se tu treba tyden, nekdy i 14 dni neobjevim, nebo kdyz jo tak opravu jen stilem, ahoj..tak ja uz zase jdu.. Smile neni to nijak casto, ale... a pak samozrejme taky pritelkyne...na pivko se taky nekdy musi a tak...ale to verim ze pro to mate pochopeni Smile Jinak na zaver asi jen..vim moc dobre ze muj EQ je nekde mezi "strasny-proboha co to ma na sobe-katastrofa" a prihlasky jsem chtel do guild psat az na sobe budu mit neco "lepsiho" ale ted jsem byl s par lidma od vas nejake hc a dodali mi odvahu splodit prihlasku uz ted, tak pripadne u neprijeti pls o archyvaci Smile

Orbi

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 12. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Orbi warlock(destro) NEPŘIJAT Empty Re: Orbi warlock(destro) NEPŘIJAT

Příspěvek  jasanek Mon Mar 12, 2012 4:18 pm

nebyl si s nami nejaky hero behem poslednich par dni? prijde mi tvuj nick nejakej povedomej Smile

jasanek

Poèet pøíspìvkù : 98
Join date : 12. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Orbi warlock(destro) NEPŘIJAT Empty Re: Orbi warlock(destro) NEPŘIJAT

Příspěvek  Orbi Mon Mar 12, 2012 5:01 pm

tak mozne to je, snazim se chodit maximum, byt je to s worldem nekdy o nerva .

Orbi

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 12. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Orbi warlock(destro) NEPŘIJAT Empty Re: Orbi warlock(destro) NEPŘIJAT

Příspěvek  Zii Mon Mar 12, 2012 5:48 pm

Asi su slepej a nevedím nikde nic o před q, tak když tak mi to sem jeste napiš.
Jinak krom dnu co budeš mimo vyhovuje ti Ne- Čt time 20 00 - 23 00 ?
Zii
Zii

Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 15. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Orbi warlock(destro) NEPŘIJAT Empty Re: Orbi warlock(destro) NEPŘIJAT

Příspěvek  ertai Mon Mar 12, 2012 6:04 pm

Proti.
Locků dost, slabej eq (vzhledem k tomu že se snažíme progressovat hyal), preq z tohoto důvodu nejspíše nee.
Samozřejmě je to na CL.

Jinak přeji hodně štěstí.
E.
ertai
ertai

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 12. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Orbi warlock(destro) NEPŘIJAT Empty Re: Orbi warlock(destro) NEPŘIJAT

Příspěvek  Orbi Mon Mar 12, 2012 6:30 pm

Zii, slepej nejsi, je to tim ze ty preQ jeste nemam.
ertai, to mas pravdu ostatne mam podobny nazor, nadruhou stranu, vzduch vam v guilde snad nevydejcham a itemy z progresu hyjalu vam taky nevyninjuju kdyz tam nebudu, proto jsem tu prihlasku taky psal..s tim ze budu sedet na stridacce..

Orbi

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 12. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Orbi warlock(destro) NEPŘIJAT Empty Re: Orbi warlock(destro) NEPŘIJAT

Příspěvek  Orbi Mon Mar 12, 2012 6:47 pm

vecerni time mi vyhovuje CT a nedele je ideal a tim ze to je az vecer, jen dobre. pokud to mate od ctvrtka az do nedele, tak to bych asi nejakej den vynechaval ..

Orbi

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 12. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Orbi warlock(destro) NEPŘIJAT Empty Re: Orbi warlock(destro) NEPŘIJAT

Příspěvek  Zii Mon Mar 12, 2012 6:50 pm

Mame to od nedele do čtvrtka jako ne po ut st čt Very Happy Jinak ja su pro další starší kolík do guildy je vždy dobré. Ja su Pro
Zii
Zii

Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 15. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Orbi warlock(destro) NEPŘIJAT Empty Re: Orbi warlock(destro) NEPŘIJAT

Příspěvek  Orbi Mon Mar 12, 2012 7:04 pm

aha Very Happy no taky dobry..xD no tak zezacatku bych nechodil vsechny dny urcite ani kdybych chtel, pac na to nemam eq ani preq ze Smile ale jak pisu..ct a nedele fajn a vlastne i to pondeli az streda xD, ale kdyz u toho budu sedet kazdej vecer do noci tak mne mlada asi zabije, takze z politickych duvodu bych hodil asi sem tam acko..

Orbi

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 12. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Orbi warlock(destro) NEPŘIJAT Empty Re: Orbi warlock(destro) NEPŘIJAT

Příspěvek  Tasik Mon Mar 12, 2012 10:12 pm

Proti (nejsou preq a hlavne - locku je aktualne moc)

Tasik

Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 09. 08. 11
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Orbi warlock(destro) NEPŘIJAT Empty Re: Orbi warlock(destro) NEPŘIJAT

Příspěvek  Neld Wed Mar 14, 2012 8:47 pm

lockov mame momentalne dost (plne stavy ) taze sry ale musim byt proti prosim o lock topicku

Neld

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 26. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Orbi warlock(destro) NEPŘIJAT Empty Re: Orbi warlock(destro) NEPŘIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru