ExaltedTBC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Punx-Marksmanship troll hunter - NEPRIJAT

4 posters

Goto down

Punx-Marksmanship troll hunter - NEPRIJAT Empty Punx-Marksmanship troll hunter - NEPRIJAT

Příspěvek  Punx Sat Mar 24, 2012 7:32 pm

Nick:Punx
Level:70
Zaměření:PvE
Class:Hunter
Jaké máš zkušenosti s touto class?:3 roky huntera na wotlku,předtím ještě rok na Narnu

Talenty:Marksmanship(pozdeji survival)
Staty:7500hp,7000mana
Zkušenosti v dungeonech/raidech:Na tbc znám perfektně KZ,GL a ML,poté jsem přecházel na wotlk
Jak dlouho hraješ WoW:asi 5 let
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.):T4 eq,5 itemu je rare
Clicker/binder: Binder
Addony, které používáš v raidu: Omen,Deadly boss mode

Předcházejicí guilda/y: nevím postavu jsem koupil
Důvod odchodu z předcházející guildy:nevím postavu jsem koupil

Real Informace
Věk:25
Znáš někoho z Exalted?:Mám pouze dobré reference na tuto guildu co jsem se ptal na worlde
Pár věcí o sobě : Normální týpek,pracuju. Raidtime preferuju v týdnu večer nebo o vikendu se kalí Smile Rád bych zaraidoval s doubrou partou se zkušeným vedením.Progress není problém,dle potřeby doplním addony a další věci. Z koníčků mimo wowka,sport a mejdany Very Happy

Punx

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 24. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Punx-Marksmanship troll hunter - NEPRIJAT Empty Re: Punx-Marksmanship troll hunter - NEPRIJAT

Příspěvek  Neld Sun Mar 25, 2012 11:32 am

nwm ako je to momentalne s huntrami teras ale prihlaska slusna podla mna ked je miesto (dal by som ti sancu ) ale nezalezi na mojom nazore

Neld

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 26. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Punx-Marksmanship troll hunter - NEPRIJAT Empty Re: Punx-Marksmanship troll hunter - NEPRIJAT

Příspěvek  Messy Sun Mar 25, 2012 4:35 pm

mno CL se probral z komatu ala rumove opojeni, takze asi takhle, pokud ti nevadi ze se nedostanes na kazdy raid tak te klidne vemem ale jinak hunteru je dost...

Messy

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 28. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Punx-Marksmanship troll hunter - NEPRIJAT Empty Re: Punx-Marksmanship troll hunter - NEPRIJAT

Příspěvek  Punx Sun Mar 25, 2012 5:55 pm

Messy napsal:mno CL se probral z komatu ala rumove opojeni, takze asi takhle, pokud ti nevadi ze se nedostanes na kazdy raid tak te klidne vemem ale jinak hunteru je dost...

ahoj tak je mi jasne ze clovek musi nejdriv ukazat prvne co v nem je,nejsem z tech co ceka vsechno hned a zadara.takze v tom asi problem nevidim

Punx

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 24. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Punx-Marksmanship troll hunter - NEPRIJAT Empty Re: Punx-Marksmanship troll hunter - NEPRIJAT

Příspěvek  Messy Sun Mar 25, 2012 10:31 pm

Tady nejde moc o to jak rychle naberes eq pac septo nasbiral eq tez za jedno id ale spis bude problem v tom jestli se pak dostanes do hyjalu a BT, takze pokud ti fakt nevadi, ze spis bys byl v roli nahradnika, nejsme proti...

Messy

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 28. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Punx-Marksmanship troll hunter - NEPRIJAT Empty Re: Punx-Marksmanship troll hunter - NEPRIJAT

Příspěvek  Blaz Tue Mar 27, 2012 6:22 am

Já s jeho nabráním moc nesouhlasím. Opravdu by ses drbal za uchem a čekal bys až bude místo. Například včera byly v raidu 4 huneři. Chaastity, Tchesone, Septo a já. Bylo to,si myslím, výjmečně takovýto počet, protože nebylo dostatek hráčů. Stanou se situace, kdy někdo nemůže a nepůjde. Pokud by bylo připravených 4-5 huntů na raid, měl by sám CL rozhodnout, kdo půjde a kdo ne. Hlídat si, kolikrát kdo byl a kdo z hráčů je na řadě. Raidleaderovi by měl být před invitnutím na raid zaslán whisp,kdy ten a ten dneska půjde. Paradoxně je u nás huntů sám CL i raidleader. Takže by si to měl hlídat a rozhodovat. Pokud to tak bude a budou se huntíci střídat jsem pro i já.

Blaz

Poèet pøíspìvkù : 144
Join date : 15. 08. 11
Age : 42
Location : Třebíč

Návrat nahoru Goto down

Punx-Marksmanship troll hunter - NEPRIJAT Empty Re: Punx-Marksmanship troll hunter - NEPRIJAT

Příspěvek  Messy Tue Mar 27, 2012 7:29 am

Neprijat

lock n move

Messy

Poèet pøíspìvkù : 53
Join date : 28. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Punx-Marksmanship troll hunter - NEPRIJAT Empty Re: Punx-Marksmanship troll hunter - NEPRIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru