ExaltedTBC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Deutscher - Holy paladin - přijat

3 posters

Goto down

Deutscher - Holy paladin - přijat Empty Deutscher - Holy paladin - přijat

Příspěvek  Deutscher Sat Oct 08, 2011 2:26 pm

Nick: Deutscher
Level: 70 lvl
Class: paladin
Zaměření(PvP/PvE): pvp- shock; pve-holy
Profky: ench + eng
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Paladina hraju hraju od otevreni serveru Ares. Poradnou pve guildu jsem zatim nemel, takze raidy poskomnu. Par KZ, grull, kupa HC dungu.

Talenty: Talenty na pve teprve vytvorim. Jako shock jsem mel jedny na pvp i pve.
Staty: BH 1420, regen asi 317 s bow, many asi 9k bez bufu (cca)
Zkušenosti v dungeonech/raidech: Zkusenosti s dungy a raidy mam bohate. Na TBC za locka, resto druida, holy paladina. Na wotlk po UD tank druid, fire mage.
Na TBC jsem hraval uz drive a prosel jsem si dungy az po T5 vcetne. T6 skoro vubec.
Delam prave preq na TK. Arca HC mam za sebou....

Jak dlouho hraješ WoW: Aspon 5 let.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): 6x pve epic. Jinak rare.
Clicker/binder? obcas zmacknu, obcas kliknu
Addony, které používáš v raidu: Hlavne xpearl ktery mi ukaze HP raidu.

Předcházejicí guilda/y: Axe in your head, paradise..., a pak tuna na jinych serverech.
Důvod odchodu z předcházející guildy: pvp me neuzivi, tak zase trochu vic chci pricuchnout k pve.

Věk: 21
Znáš někoho z Exalted?: ani nevim, mozna jo
Pár věcí o sobě (všechno co Tě napadne, v tomto případě více znamená více): Tak nejdriv jeste neco k wow. Hral jsem na ruznych serverech- mystiq, twin na starem TBC, deimos wotlk. Krome vise zminenych klass jsem hral i Spriesta, frost maga, rogunu (rog byla 1. 70ka, to jsem byl jeste lama), ale s nimi spise pvp. S paladinem sice toho nemam tolik zasebou, ale co nevim, to se doucim a myslim ze v tom nebude problem. S vasi guildou jsem byl jednou KZ ktere jsme dali cele a zdalo se mi ze tam mate rozumne lidi.
Jinak ja jsem student masarykovy univerzity v Brne, hraju volejbal a cas na wow mam podle toho jak se dohodnem. Akorat v nedeli vecer mivam treninky a obcas nejaky turnaj ve volejbale.

Deutscher

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 08. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Deutscher - Holy paladin - přijat Empty Re: Deutscher - Holy paladin - přijat

Příspěvek  Zii Sat Oct 08, 2011 2:45 pm

Než se vyjadřim chtel bych si tě schvalne jako heal prozkoušet v nejakem HC, abych videl tvuj skill popřipadně brain se přizpusobovat situacím.
Zii
Zii

Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 15. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Deutscher - Holy paladin - přijat Empty Re: Deutscher - Holy paladin - přijat

Příspěvek  Djea Sat Oct 08, 2011 5:28 pm

Myslim ze healer by sa este uzivil a paladinov mame celkovo deficit. Ak sa mylim opravte ma, som v hre menej a zas tyzden nebudem, takze hlavne slovo by som prenechal na Tasika. Je fajn ze uz pracujes na prequestoch, to je momentalne priorita aj to hovori ZA.

Akurat moje poziadavky na teba:
-vykuzli nejaky talent build nech sa na to mozem pozret aj ked niesom v hre
-pally power
-pve > pvp

To je za mna vsetko. Uvidime co povie zvysok a hlavne Tas.
Djea
Djea

Poèet pøíspìvkù : 171
Join date : 09. 08. 11
Age : 31
Location : Martin

https://www.facebook.com/oliver.polka

Návrat nahoru Goto down

Deutscher - Holy paladin - přijat Empty Re: Deutscher - Holy paladin - přijat

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru