ExaltedTBC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alilolz Heal-Priest - NEPŘIJAT

5 posters

Goto down

Alilolz Heal-Priest - NEPŘIJAT Empty Alilolz Heal-Priest - NEPŘIJAT

Příspěvek  Alilolz Wed Oct 26, 2011 9:24 pm

Nick:Alilolz
Race:undead
Profesions:enchanting, tailoring
LvL:70
Zaměření:obojí
Class:priest
ExP:Priesta sem hrál 2roky na Insomnii a podíval sem se do všech dungů kromě BT, poté sem hrál a hraji na arena tournamentu kde se věnuji pvp a jinak bývám na Aresu kde chci udělat kariéru.
Talenty:http://vipdb.blackbone.cz/module/talents/talents.html?en&priest&5042000130500000000000005550030300150530051000000000000000000000
Saty:Momentálně vzheled k equipu :BH 915 MR:252 Spirit:258 Int:417 Stam:487 přechod z shadow mějte strpení na equipu se pracuje...
ExP in Dunguons:mám preq na KZ full repky jinak vsechny dungy kromě BT sem prošel
WoW:No hraju 4roky
Equip:5x epic full s0 gemy healing + spirit jinak modrý equip omlouvám se, ale delám retalent z shadow tak mejte strpení na equipu se pracuje... Smile
Clicker/Binder:určitě binder
Screen UI:vzhledem stráty dat kvůli novému PC pouze dodám
Addony v raidu:Deadly Boss, Group Calendar, Omen+ dodatečně xperl
Předcházející guilda:Insomnie-Centuria
Důvod odchodu:Otevření Aresu Smile

[Real Informace]
Věk:17
Znáš někoho z Exalted:Pouze Magdose vzhledem přechodu od Aliance k Hordě
Co můžu nabídnout:Můžu nabídnout komunikaci,pobavení,profese,výpomoc hráčům, ale hlavně chci nabýdnout výpomoc při zdolávání bossů/bg/aren
Co očekávám:Nejspíše jako každý jiný člověk, tak hledám úctu,respekt,pohodu,humor,komunikaci a splnění cílů prostého člověka jako jsem já.
Studuji na střední odborné škole v Trhových Svinech SOŠ a SOU Farmáře sem tam prvním rokem A JSEM TAM NA INTERNÁTU OD PONDĚLÍ DO PÁTKU A JSEM BEZ INTERNETU TAKŽE NEMŮŽU O TÝDNECH HRÁT WOW... Bydlím ve Veselí nad Lužnicí a v Rožmberku nad Vltavou.Bydlel jsem 6let v Českých Budějovicích.Baví mě wow, práce se zvířaty a bavení se s přátely. Sem takový normální kluk co se umí bavit.
Alilolz Heal-Priest - NEPŘIJAT 49346347
Rotace/priorit list: Flesh Heal,renew+greater heals, záleží na situaci a na bossovi jedu one/party target heals: Pokuď jedu na party heal tak točím PoH/CoH

Alilolz

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 23. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Alilolz Heal-Priest - NEPŘIJAT Empty Re: Alilolz Heal-Priest - NEPŘIJAT

Příspěvek  Tasik Thu Oct 27, 2011 12:12 am

PROTI

Tasik

Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 09. 08. 11
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Alilolz Heal-Priest - NEPŘIJAT Empty Re: Alilolz Heal-Priest - NEPŘIJAT

Příspěvek  Yumik Thu Oct 27, 2011 6:17 am

Já to jen trochu rozvedu:
Pristů je v gildě celkem dost, a to jak healu jak shadow.
Co mluví v tvůj neprospěch je equip a prequesty na EyE a SSC, chápu že udělat to bez guildy nejde.

Každopádně podle přihlášky se mi jevíš rozumě a já sem pro, to s tebou skusit.
Yumik
Yumik

Poèet pøíspìvkù : 49
Join date : 06. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Alilolz Heal-Priest - NEPŘIJAT Empty Re: Alilolz Heal-Priest - NEPŘIJAT

Příspěvek  Zii Thu Oct 27, 2011 8:32 am

No nwm jestli mužeš hrat jen o weeku tak si nam docela k ničemu Very Happy to bys max v nedělu šel a to jen občas mame raid. Asi jsem proti kvuli temu netu za což nemuže. Ber moje proti jen kvuli tomu netu.
Zii
Zii

Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 15. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Alilolz Heal-Priest - NEPŘIJAT Empty Re: Alilolz Heal-Priest - NEPŘIJAT

Příspěvek  ertai Thu Oct 27, 2011 11:18 am

Vyjadřování je sice smysluplné, nicméně vzhledem k tomu, že se hlásíš do guildy, která se nyní zaměřuje na t5 raidy, musím dát též proti.
Slabý equip, nemáš prequesty a většinu raidovacího času tu být nemůžeš. Myslím, že není moc co řešit.
ertai
ertai

Poèet pøíspìvkù : 119
Join date : 12. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Alilolz Heal-Priest - NEPŘIJAT Empty Náhrada

Příspěvek  Alilolz Thu Oct 27, 2011 12:05 pm

Pokud možno můžu se poptat přátel/rodiny jestly za mě nemůžou odejít nejaký ten dung o týdnu no je to hold spatný internát Sad

Alilolz

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 23. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Alilolz Heal-Priest - NEPŘIJAT Empty Re: Alilolz Heal-Priest - NEPŘIJAT

Příspěvek  Tasik Thu Oct 27, 2011 12:37 pm

Nenabíráme Tvé přátele/rodinu - přihlásil ses Ty a bohužel nesplňuješ naše požadavky - tudíž NEPŘIJAT

Tasik

Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 09. 08. 11
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Alilolz Heal-Priest - NEPŘIJAT Empty Re: Alilolz Heal-Priest - NEPŘIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru