ExaltedTBC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Geeforce - Resto Druid PŘIJAT

5 posters

Goto down

Geeforce - Resto Druid PŘIJAT Empty Geeforce - Resto Druid PŘIJAT

Příspěvek  Geeforce Fri Dec 23, 2011 1:27 pm

[TBC Exalted]
Nick:Geeforce
Level: 70
Zaměření(PvP/PvE): 3 roky PvP poslední rok a pul PvE
Class: Druid
Jaké máš zkušenosti s touto class?:Tuto class hraji 4 a půl roku zkušenosti PvP tak i Pve .

Talenty: Talenty 11x balance,50x resto. U druidu se to muže lišit, podle toho jak to kdo chce.
Staty: 1633 BH, spirit 534, regen many 579, Zásoby many 9155 vše unbuff samozdřejmě.
Zkušenosti v dungeonech/raidech: Samozdřejmě KZ dále GL,ML,ZA ostatní pouze na horších serverech kde to nebylo na takovéto úrovni. Dokáži se lehce přizpůsobit.
Jak dlouho hraješ WoW: Wow hraji 4,5 roku převážně druida a mága.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): 2x t4(ramena a kalhoty), epic itemy všechny až na idol, ta je modrá ze SL, enche všechny až na ruce, gemy taky všechny epic.
Clicker/binder: Jsem převážně binder, v PvE neklikám na nic v PvP na trinkety pouze.


Addony, které používáš v raidu text text: Použivám X-pearl ,Guild Calendar a Omen
Předcházejicí guilda/y a Důvod odchodu z předcházející guildy: Moje předcházející guilda byla Touch of eternity. Bohužel nesplnili moje očekávání, bez problemů kz Gl a Ml ,ale tím to končí. Hlavní důvod, nedisciplinovanost lidí si udělat Před Q .A nechci chodit t5 dungy až někdy na konci ledna apod..

[Real Informace]
Věk: 17 let
Znáš někoho z Exalted?: Suty,pittbul od Sutyho mám postavu.
Pár věcí o sobě (všechno co Tě napadne, v tomto případě více znamená více):
Jmenuji se Ondra jsem z Olomouce. Studuji na střední škole polytechnické - obor instalatér,elektrikář. Zálibi sporty(fotbal,squash a voleyball), bohužel nemohu teď sportovat do konce března , protože jsem byl na operaci takže mám času hodně a každý raid napsaný dopředu v GC bych měl bez problémů stíhat. S komunikací nemám problém TS,VT skype popř raid call vše dostupné.
Od guildy exalted si slibuji zábavný kolektiv a dobrou partu Smile a jsem si jistý že v této guildě je zkušené vedení ,které zná všechny dungy TBC jak jsem se dočetl na forum.
Ve hře mám EQ navíc i na zbyle classy balanc i feral. Před Q mám i na SSC tak TK takže v tomhle by neměl být problém.
Do guildy bych chtěl vstoupit i s mými přáteli Lowe(warrior fury i tank dobry eq na obou) a Banny(paladin-Tank,Heala retry na vvšech epic eq). Napíší si přihlášky později jak budou online. Kdyzžtak info ve hře budu online a nebo tu Smile.
Diky za strávený čas nad čtením Geeforce .

Geeforce

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 23. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Geeforce - Resto Druid PŘIJAT Empty Re: Geeforce - Resto Druid PŘIJAT

Příspěvek  Zii Fri Dec 23, 2011 2:08 pm

Heal by se nám hodil. Ale je si počítáš stým, že tu budeš mít vše FS na serveru tak nwm no. Aby jsme tě nezklamali.Tak to ti to povím. Naše guild si nehraje na FS, ale spíš na kolektiv a doufám že sis přečetl pozorně historii guildy, abys po připadném přímutí nefrflal v pozdějších progresech, proč nejdeme all na FS.

Rágoval jsem tymto vstupem na tvůj odchod z předcházející guildy. Jinak ja bych byl pro.


Jo buď jsem to přehlédl nebo si to tam ne napsál. Máš doufám před q aspon ve fázi zabejt MG a GL.

Zii
Zii

Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 15. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Geeforce - Resto Druid PŘIJAT Empty Re: Geeforce - Resto Druid PŘIJAT

Příspěvek  Geeforce Fri Dec 23, 2011 2:18 pm

Zii napsal:Heal by se nám hodil. Ale je si počítáš stým, že tu budeš mít vše FS na serveru tak nwm no. Aby jsme tě nezklamali.Tak to ti to povím. Naše guild si nehraje na FS, ale spíš na kolektiv a doufám že sis přečetl pozorně historii guildy, abys po připadném přímutí nefrflal v pozdějších progresech, proč nejdeme all na FS.

Rágoval jsem tymto vstupem na tvůj odchod z předcházející guildy. Jinak ja bych byl pro.


Jo buď jsem to přehlédl nebo si to tam ne napsál. Máš doufám před q aspon ve fázi zabejt MG a GL.

Před Q mám... chci prostě chodit jine dungy než T4 jen a nepsal jsem že chci hned věci to jsem neměl ani u bývalé g.... Historii jsem si pročetl a nemám problém . Geeforce

Geeforce

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 23. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Geeforce - Resto Druid PŘIJAT Empty Re: Geeforce - Resto Druid PŘIJAT

Příspěvek  Suty Fri Dec 23, 2011 6:30 pm

Geeforce loweho a bannyho znam uz od pocatku serveru chodili sme spolu jak normal dungy tak HC a i KZ pak sme kazdej sli do nejake guildy takze sme uz nebyli tak v kontaktu rozhodne bych se za tyhle lidi zarucil . A navic resto druid by se hodil a i ostatni chary . Za me a za Pittbulla byto bylo rozhodne PRO. Navic preq maji hotovy takze toje dalsi +..Smile

Suty

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 22. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Geeforce - Resto Druid PŘIJAT Empty Re: Geeforce - Resto Druid PŘIJAT

Příspěvek  Tasik Fri Dec 23, 2011 6:46 pm

Gear atd není zas tak důležitý - tyhle věci padají z mobek. Požadujeme hlavně aktivitu - náš main raid time je 20:00 - 23:00 téměř každý den - povětšinou ve středu a ve čtvrtek, pokud u Tebe není možnost být v tuto hodinu online (rodina, povinnosti, atd.) minimálně 3x v týdnu, v téhle guildě pro Tebe upotřebení mít nebudeme - popřemýšlej o tom a dej jasně a svědomitě vědět, zda je to pro Tebe průchozí.

Tasik

Poèet pøíspìvkù : 190
Join date : 09. 08. 11
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Geeforce - Resto Druid PŘIJAT Empty Re: Geeforce - Resto Druid PŘIJAT

Příspěvek  Geeforce Fri Dec 23, 2011 9:13 pm

Tasik napsal:Gear atd není zas tak důležitý - tyhle věci padají z mobek. Požadujeme hlavně aktivitu - náš main raid time je 20:00 - 23:00 téměř každý den - povětšinou ve středu a ve čtvrtek, pokud u Tebe není možnost být v tuto hodinu online (rodina, povinnosti, atd.) minimálně 3x v týdnu, v téhle guildě pro Tebe upotřebení mít nebudeme - popřemýšlej o tom a dej jasně a svědomitě vědět, zda je to pro Tebe průchozí.

Jak jsem psal v přihlášce mám teď čas kdy chci na raidy a celeý týden od 20:00 jsem doma takže raidy mě potíž nedělají.. Jsem rád že se nedivate na gear , ale na mozek. Stačí mi ,abych věděl raidy 2 dny dopředu a budu tu na 100% . Nejde mi ani tak o EQ jak o chozeni dalších dungů.

Geeforce

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 23. 12. 11

Návrat nahoru Goto down

Geeforce - Resto Druid PŘIJAT Empty Re: Geeforce - Resto Druid PŘIJAT

Příspěvek  Ubighost Sun Dec 25, 2011 6:21 pm

Prijat - ozvi se nekomu z guildy ve hre a ten te odkaze na nekoho kdo muze invovat.
Ubighost
Ubighost

Poèet pøíspìvkù : 50
Join date : 17. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Geeforce - Resto Druid PŘIJAT Empty Re: Geeforce - Resto Druid PŘIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru