ExaltedTBC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pluto (druid) PŘIJAT

5 posters

Goto down

Pluto (druid) PŘIJAT Empty Pluto (druid) PŘIJAT

Příspěvek  Pluto Sun Mar 18, 2012 10:49 am

[TBC Exalted]
Nick:Pluto
Level:70
Zaměření(PvP/PvE):PVE
Class:Druid
Jaké máš zkušenosti s touto class?: druida hraju priblizne 2 roky z vetsi casti na wotk jako resto

Talenty: feral. Puvodne jsem chtel ject resto protoze mne vic bavi, ale cekat/nebo skladat tady pul dne partu mne dost odradilo, tak jsem prekonvertoval na ferala, abych si alespon udelal ruzne preQ atd, coz v restu moc neslo.
Staty:AP2150 hit48 crit28
Zkušenosti v dungeonech/raidech:dungeony vsechny, raidy, kz, ssc, tk a hyjal minimalne. Preq mam na kz, ssc mi chybi magnet i nightbane. TK- prave dodelavam trialky.
Jak dlouho hraješ WoW:3roky
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): 4 kvalita kz, hc,
Clicker/binder?
Screen UI (vloz do "code")
Addony, které používáš v raiduomen2, dbm, hb

Předcházejicí guilda/y: sons of liberty
Důvod odchodu z předcházející guildy: rozpad guildy, vetsina clenu pak presla do silver cougar. Ja bych radeji v kariere pokracoval v guilde, ktera ma vetsi budoucnost.

[Real Informace]
Věk:26
Znáš někoho z Exalted?:ne
Pár věcí o sobě (všechno co Tě napadne, v tomto případě více znamená více):nevim co by vas konkretne zajimalo, tak uz nejsem nejmldsi, chodim do prace, nemam problem hrat do pulnoci. tbc hraju proto ze neni tolik pro male deti jako tomu bylo na wotk, libi se mi tady vsechny ty preQ a jak je tady vsechno tezsi. priorita je pro mne zabava a dobry kolektiv, coz je tady obcas problem a slozit tady nekdy hc je o nervy. to je take asi duvod proc nemam jeste dobrej eq a nektere pre Q mi chybi, ted se sklada s wordem docela KZ, ale nightbaneho bud nedaji, nebo ho neumi vyvolat :_( o 25manech ani nemluve. Proto bych uz rad nasel nejakou guild, kde bych mohl byt prinosem idealne jako resto pripadne jako tank a nemusel tady cekat "celej den" nez se podari slozit hloupe hc..

Pluto

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 18. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Pluto (druid) PŘIJAT Empty Re: Pluto (druid) PŘIJAT

Příspěvek  Asantee Sun Mar 18, 2012 11:02 am

Pro test a neptej se me proc Very Happy a promin ani jsem moc necetl prihlasku ale automaticky jsem vedel co napisu Very Happy
Asantee
Asantee

Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 13. 08. 11
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Pluto (druid) PŘIJAT Empty Re: Pluto (druid) PŘIJAT

Příspěvek  Zii Sun Mar 18, 2012 5:13 pm

Staty:AP2150 hit48 crit28 ? Mam to chapat tak že chceš byt kočka ?
Zii
Zii

Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 15. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Pluto (druid) PŘIJAT Empty Re: Pluto (druid) PŘIJAT

Příspěvek  Krion Sun Mar 18, 2012 6:28 pm

Mno alespon jeste jeden feral by se nam myslim hodil. Zii si bude moct alespon nekdy odpocinout Smile Otestovat si te tudiz muzeme. Za mne Pro
Ocekavam samozrejmne brzke dodelani vsech potrebnych preq.

Krion

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 12. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Pluto (druid) PŘIJAT Empty Re: Pluto (druid) PŘIJAT

Příspěvek  Pluto Sun Mar 18, 2012 10:37 pm

no jak pisu, kdybych si mohl vybrat nezavysle na soucasnem EQ tak by byla priorita resto, pak tank a nakonec kocka.

Pluto

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 18. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Pluto (druid) PŘIJAT Empty Re: Pluto (druid) PŘIJAT

Příspěvek  Zii Mon Mar 19, 2012 6:12 pm

Tak je si tank tak pls napiš aj staty na tanka co si ty napsal to je jen na kočku. TJ Def dodge armor %redukce tym myslím agi stam
Zii
Zii

Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 15. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Pluto (druid) PŘIJAT Empty Re: Pluto (druid) PŘIJAT

Příspěvek  Pluto Mon Mar 19, 2012 7:15 pm

armor 14036/def 368 dodge25 agi 300 stam 618 streng 216

Pluto

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 18. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Pluto (druid) PŘIJAT Empty Re: Pluto (druid) PŘIJAT

Příspěvek  Pluto Mon Mar 19, 2012 7:20 pm

je to unbuff, ale to je asi jedno, vsichni tady asi vime, ze to je tak na offtankovani kz....ale ja jsem optimista takze dodavam....zatim Smile

Pluto

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 18. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Pluto (druid) PŘIJAT Empty Re: Pluto (druid) PŘIJAT

Příspěvek  Zii Mon Mar 19, 2012 7:54 pm

NO Very Happy agi je hoooddneee dole Def kap nemaš vubec agi taky dole no to je fakt tak na KZ s obtižema. No ja bych byl protest stym že se budeš sam snažit chodit dungy a Na T4 grull a ml. Kvuli do eqpu. Ale nwm no ten eq je fakt hodne slabej stym bych se bal jako tank na grulovi Very Happy no ale jako kočka to snama asi projdeš. Čili ja su pro test Very Happy ale do T5 se 2 ID rozhodne nepodivaš
Zii
Zii

Poèet pøíspìvkù : 246
Join date : 15. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Pluto (druid) PŘIJAT Empty Re: Pluto (druid) PŘIJAT

Příspěvek  Zekusin Mon Mar 19, 2012 8:52 pm

Equipu bych se nebál. Ve chvíli, kdy jde půlka věcí v T5 na disenchant to dožene celkem rychle. Takže pokud kocoura/medvěda/stromek/slepici potřebujeme proč ho nevzít. Vím, že pořád doequipovávat nové lidi už některé členy nudí, ale ty T5 se stejně chodí a chodit ještě budou. Neviděl bych v tom takový problém.

Zekusin

Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 12. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Pluto (druid) PŘIJAT Empty Re: Pluto (druid) PŘIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru